Pomoćnici: Solenički (Jaska) i Čunović (Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Celizić(30), 1:1 Kovačiček(70)

BREGANA: Vitko, Horvat, Prelec, A. Andabak, I. Andabak, Galinec, Benković (od 60. Babojelić), Tančak (od 70. Biondić), Celizić, Ladan, Tucman (od 66. Bilić)

DINAMO JAKOVLJE: Tejić, Franjo, Jelić, Malić, Presečki, Kovačev, Pucić (od 60. Eršek), Jakovina (od 90. Gulić), Đurđević, Bukovina, Kovačiček

Crveni karton: Bukovac(63)

Trener: Goran Ostojić

Igrač utakmice: Damir Celizić (Bregana)

Dobra igra Bregane urodila je plodom jer je protiv trećeplasiranog Dinama osvojen vrijedan bod. Bolju igru u prvom dijelu igrači Bregane kapitalizirali su u 30. minuti kada Celizić s ruba 16 metara neobranjivo pogađa za 1:0. U nastavku gosti ostaju s igračem manje, ali ni to ih nije omelo da u 70. izjednače (Kovačićek) i odnesu bod put Jakovlja.

Bestovje – Klokočevac 0:5 (0:1)

Domaćin i fizički pao

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Velić (Lug Samoborski)

Pomoćnici: Boščak (Bregana) i Kramarić (Rakitje)

Strijelci: 0:1 Matijaščić(7), 0:2 Janjić(72), 0:3 Ovčarić(75), 0:4 Vlašić(80), 0:5 Matijaščić(81)

BESTOVJE: Rebrović, Miholić (od 76. Đurđević), Šimunović, Brletić, Zeman, Kralj, Babić, Pintarić, Đukić, Ačkar, Obrovac

Trener: Nino Brezić

KLOKOČEVAC: Žoglev, Skukan (od 79. Lehpamer), Ćosić (od 83. Kršlin), Janjić, Ivančić, Vlašić, Beloša (od 74. Bugarski), Matijaščić (od 73. Klarić), Brajković (od 74. Kulašević), Ovčarić, Gestić

Igrač utakmice: Mladen Matijaščić (Klokočevac)

Izjednačena utakmica u Bestovju u kojoj su gosti do 0:1 došli u 7. minuti golom Matijaščića. Minimalna prednost Klokočevca održala se sve do zadnjih 20 minuta kada domaćini fizički padaju pa gosti to kažnjavaju s 4 gola. Nakon susreta smjenjen je domaći strateg Brezić, a novi trener predposljenje momčadi lige je Tomislav Kakuk.

Rakitje – Dinamo (O) 0:0

Miroljubivo u Rakitju

Sudac: Benković

Pomoćnici: Žiljak (oba iz Zaprešića) i Balić (Brdovec)

RAKITJE: Dorotić, Popović (od 82. K. Barun), Prevendar, Burazer, Golub, A. Martinović, Baksa, Mikek (od 46. Dorortić), D. Martinčević, Nujić, M. Barun

Trener: Krešimir Barun

DINAMO OKIĆ: Pamuković, K. Tandarić, Vulje, K. Tandarić, Razum, Hasanović, Balen (od 80. Pučar), Jakopec, Kelečić, Valečić, Lukić

Trener: Goran Obradović

Igrač utakmice: Prevendar (Rakitje)

Miroljubiva utakmica u Rakitju nakon koje je svakoj momčadi pripao po bod. Strijelci se u 90. minuta nisu baš iskazali pa su i Dorotićeva i Pamukovičeva mreža ostale netaknute.

Sloga (O) - Zrinski Tehnovent 0:1 (0:0)

Jedan, ali vrijedan

OREŠJE - Igralište Sloge

Pomoćnici: Pirša (Zdenčina) i Školjak (Beter)

Strijelci: 0:1 Draclin(72)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Tkalčević, Pušelj (od 63. Antunović), Čakanić, Pilić (od 84. Penezić), Čakarić, Kokot (od 46. Maranić), Stojanović, Rešetar (od 78. Rakita), Bistrički (od 89. Čevra), Sapanjoš

Trener: Mladen Oršiček

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić, Makarun (od 61. R. Blažević), Ramić, Mihelčić (od 46. Horvat), Šicl, Bošnjak (od 89. Trnar), M. Blažević (od 46. D. Murić), Draclin (od 87. Jagodić), Kovačević, Koletić

Crveni karton: Čakarić(75)

Igrač utakmice: Igor Šicl (Zrinski Tehnovent)

Jedan, ali vrijedan gol bio je dovoljan igračima iz Farkaševca da upišu 4. pobjedu u prvenstvu. Ključan trenutak zbio se u 72. minuti kada Blažević upošljava Draclina, a on s 18 metara neobranjivo puca za konačno slavlje gostiju.

Vrh – Novaki 5:0 (2:0)

Nemoćni gosti

KRALJEV VRH – Igralište Šumice

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Drkulec (lučenica) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Knjaz(10), 2:0 Ječmenjak(35), 3:0 Strugar(76), 4:0 Šimunić(78), 5:0 K. Jedvaj(88)

VRH: Huskić, Franjo, Pušek, Dašić (od 87. Filipović), Abaz, Rot, Škarika (od 46. K. Jedvaj), Knjaz, Strugar, Ječmenjak (od 57. M. Jedvaj), Šimunić

Trener: Zlatko Koletić

NOVAKI: Antolić, Pocrnja, Šarić, Pavlović, Bajan, Žerjav, Gotal, Avsec (od 46. Selimović), Bećirović (od 53. Petković), Borić (od 83. Šeketa), Softić

Igrač utakmice: Marko Strugar (Vrh)

Igrači Novaka nastavljaju s lošim igrama pa su tako i u 7. kolu upisali visok poraz od 5:0. Domaćini su do 1:0 stigli golom u 10. minuti, a na odmor se otišlo s 2:0. U nastavku su još tri lopte odsjele iza leđa nemoćnog Antolića pa Novaki nakon sednmog kola zauzimaju posljednje mjesto na tablici.

Nakon sedmog kola vodi Sutla s 18 bodova, drugi je Klokočevac sa 17, peti je Zrinski Tehnovent sa 14, Rakitje je deseto s 10 bodova, Bregana je trinaesta s 5, dok su Bestovje i Novaki na petnaestom i šestnaestom mjestu sa po 1 bodom.

RUKOMET - I RK Rudar krenuo u novu sezonu

Na startu iznad očekivanja

Rukometaši svih selekcija RK Rudara odlično su krenuli u sezonu. Prva momčad, koja se natječe u 2. HRL zapad, u prvom je kolu na teškom gostovanju u Ivaniću odigrala 18:18 i zaslužila vrijedan bod. Druga mlada momčad natječe se u 3. HRL središte i odlično su startali, jer su u prvom kolu u Sisku protiv Siscije 2 odigrali 28:28 (Siščani su izjednačili u posljednjim sekundama), a u drugom kolu pobijedili su kandidata za naslov Odemu 38:35, nakon što su u vrlo zanimljivoj utakmici gubili i desetak pogodaka razlike. Uspješne rezultate klubu su priskrbili i mlađi kadeti, koji su u prvom krugu 1. HMKRL zapad pobijedili momčad Trnja 27:22, a potom Ivanić 27:16. Niz uspjeha nisu prekinuli ni dječaci, koji su u 1. međužupanijskoj ligi pobijedili Dugo Selo 39:34.

Sastav seniora RK Rudara protiv Ivanića: I. Mihić, F. Skendrović, M. Štajnkler, S. Šujster, J. Cvetković 2, J. Kerepčić, H. Štibohar 1, Z. Fabeković 2, D. Trčak 3, P. Fresl, Z. Đikić 3, J. Štajnkler 1, A. Trčak, H. Turković, E. Fresl 1, D. Jagodić 5. Trener: Dean Vučić.