Zrinski Tehnovent – Dinamo (O) 4:0 (1:0)

Pomoćnici: Balić i Grgurić (oba iz Brdovca)

Strijelci: 1:0 Tenšek(19), 2:0 Ramić(50), 3:0 Mataušić(52), 4:0 Tenšek(58)

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Bošnjak (od 68. Jagodić), Makarun (od 62. Vrančić), Ramić, Mihelčić, Mataušić, Tenšek (od 58. Draclin), Murić, Blažević (od 73. Radek), Kovačević, Koletić (od 62. Šicl)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Tandarić (od 73. Bašić), Kanazir, Stanešić, Nevrkla, Kurtalj, T. Tandarić, Balen (od 68. Vulje), Kelečić, Valečić (od 43. Pamuković), Mesic

Trener: Mario Kelečić

Crveni karton: Sablić(43)

Igrač utakmice: Darko Tenšek (Zrinski Tehnovent)

Visoka pobjeda u srazu s gostima iz Okića bila je dovoljna da se Farkaševčani nakon trećeg kola nađu na prvom mjestu tablice. Goste je u 19. minuti načeo Tenšek trećim ovosezonskim golom, dok se na druge trešnje meže moralo čekati nakon poluvremena. U 43. minuti domaćinima je Sablić olakšao posao dobivši crveni karton pa je već u 50. Ramić pogodio za 2:0. Mataušić i Tenšek su do 60. minuti postavili konačnih 4:0, a pobjeda Zrinskog mogla je biti i izraženija da je Murić bio precizan s bijele točke.

Bregana – Mladost (KD) 0:0

Konačno prvi bod

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Vujčec (klinča Sela) i Čunović (Zdenčina)

BREGANA: Divković, Prelec, Galinec, Horvat, Andabak, Celizić, Benković, Tančak, Bašić, Bilić (od 87. Horvat), Tucman (od 60. Biondić)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Haramina, Juratovac (od 67. Cimprešak), Gačarić (od 52. Ivanuš), Bura, Merkl, Marković, Horvat, Valenčak (od 46. Jakolić), Valek, Vulić (od 67. Košutić)

Trener: Daniel Valenčak

Crveni karton: Bašić(38)

Igrač utakmice: Aleksandar Divković (Bregana)

Prvi bod igrači Bregane ostvarili su u trećem kolu remijem protiv Mladosti. Gosti su bolje krenuli u susret pa je u prvih pola sata Divković imao pune ruke posla spašavajući početnih 0:0. Domaćinima je u 38. minuti situaciju dodatno pogoršao Bašić dobivši drugi žuti karton. No, borbeni gosti su do kraja susreta uspjeli obrani bod, a mogli su i do sva tri da je u 85. minuti Benković nakon solo prodora pucao kraj gostujuće jedinice Boranića, a ne u njega.

Bestovje – Zaprešić 1:1 (0:0)

Kasno paljenje

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Tiljak (Zagreb)

Pomoćnici: Boščak (Bregana) i Kramarić (Rakitje)

Strijelci: 1:0 Boršić(87), 1:1 Z. Kuš(90)

BESTOVJE: Ačkar, Lukač (od 59. Stojanović), Miholić (od 84. Kralj), Šimunović (od 46. Iv. Ačkar), Ljubić (od 87. Tomić), Pintarić, Boršić, Stopić, Vdović, Babić, Zeman

Trener: Nino Brezić

ZAPREŠIĆ: Cingulin, Butek, Zelić (od 35. Sekušak), Jurešić, Brlek, Kaurin (od 61. Z. Kuš), Percela, Galjanić, Tomić (od 57. Trbuha), P. Kuš, Brezak

Trener: Zdenko Kuš

Igrač utakmice: Marko Zeman (Bestovje)

Bestovje i Zaprešić podijelili su bodove u utakmici u kojoj je do 86. minute rezultat bio 0:0, da bi zatim svaka momčad postigla po kasni gol. Prvi su do minimalne prednosti došli domaćini, strijelac je u 87. minuti bio Boršić. No, do posljednjeg sučeva zvižduka nisu uspjeli izdražati pritisak Zaprešića pa u sudačkoj nadoknadi Kuš postiže gol za najpravedniju podjelu bodova.

Rakitje – Sutla 4:2 (1:1)

Evo i pobjede!

Sutkinja: Gurdon – Bašimanović (Zaprešić)

Pomoćnici: Šestak (Smerovišće) i Radišić (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Baksa(11), 1:1 Dugandžić(17), 2:1 Baksa(55), 2:2 Šintić(75 – 11m), 3:2 Martinović(78 – 11m), 4:2 Baksa(89)

RAKITJE: F. Dorortić, Popović (od 62. K. Barun), Hlevnjak, Burazer, Golub, Martinović (od 79. L. Dorotić), Boras (od 67. Prevendar), Mikek, M. Barun, Baksa, Martinčević

Trener: Krešimir Barun

SUTLA: Legan, Olovec, Dugandžić, Bršec, Banovac, Gerjević (od 46. Maričević), Večerić (od 59. Rautek), Leskovar, Šintić, Šikač, Lozar

Trener: Zoran Boch

Igrač utakmice: Daniel Baksa (Rakitje)

Prvu pobjedu u prvenstvu igrači Rakitja postigli su na krilima Daniela Bakse koji je hat – trickom sam pobijedio goste iz Šenkovca. Domaći napadač u 11. minuti iz slobodnog udarca pogađa za 1:0, ali već 5 minuta kasnije Dugandžić poravnava na 1:1. Baksa početkom nastavka dovodi domaćine drugi put u prednost koju je u 75. anulirao Šintić pretvorivši najstrožu kaznu u 2:2. No, u zadnjih 10 – ak minuta igrači Rakitja pojačavaju tempo pa prvo s kreča Martinović pogađa za 3:2, a za potvrdu pobjede u 85. svoj treći gol postiže Baksa.

Krašić – Novaki 2:2 (0:1)

Nitko zadovoljan

KRAŠIĆ – Igralište Krašića

Sudac: Benković

Pomoćnici: Žiljak i Grubač (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Borić(42), 1:1 Tuček(52), 2:1 Petković(53), 2:2 Bajan(56)

KRAŠIĆ: Ma. Novosel, Tukić, Bakarić, Ferenčić, Šimatić, K. Penić (od 27. F. Penić), D. Novosel, Petković, Tuček, Prstec, Mi. Novosel (od 76. Šimecki)

NOVAKI: Prahin, Genus, Šarić, Pavlović, Crnjac, Žerjav, Sastić, Avsec (od 72. Pocrnja), Borić, Bajan, Softić (od 63. H. Petković)

Igrač utakmice: Bajan (Novaki)

U sudaru momčadi sa začelja tablice konačni rezultat je podjela bodova s kojim nitko nije nezadovoljan. Gosti su u početnu prednost došli pred kraj prvog dijela kada je precizan bio Borić. Domaćini početkom nastavka preokreću rezultatski minus u plus u samo jednoj minuti – prvo je u 52. Tuček poravnao rezultat, a u 53. Petković pogodio za 2:1. No, radost krašićana bila je kratkog vijeka jer je u 56. Bajan pogodio za konačnih 2:2 i prvi bod Novaka u novom prvenstvu.

Sloga (O) – Klokočevac 2:2 (2:0)

U 90. do podjele bodova

OREŠJE – ŠC Orešje

Sudac: Mandić (Zaprešić)

Pomoćnici: Ešegović (Brdovec) i Špoljar (Bistra)

Strijelci: 1:0 Horvatin(23), 2:0 Boc (42 – 11m), 2:1 Vlašić(60), 2:2 Ovčarić(90)

SLOGA OREŠJE: Ilić, Dančulović, Pušelj (od 46. Čevra), Malić, Pirić (od 46. Rešetar), Boc (od 65. Brlečić), Tkalčević, Brić, Klarić, Ig. Ačkar (od 46. Kokot), Horvatin

Trener: Mladen Oršiček

KLOKOČEVAC: Žoglev, Skukan, Kižlin (od 46. Kulašević), Janjić, Lehpamer, Vlašić, Ćosić, Matijaščić, Beloša (od 46. Brajković), Ovčarić, Gestić (od 46. Kušter)

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Klokočevac)

Loše prvo poluvrijeme donijelo je minus od 2 gola na kontu Klokočevca. Horvatin je u 23. poentirao za 1:0, a prednost domaćina je s kreča u 42. "poduplao" Boc. U drugom dijelu kvalitni gosti su se malo trgnuli pa je igrač utakmice Vlašić nakon sata igre smanjio na 2:1, a u 90. minuti zasluženi bod za goste donosi Ovčarić.

Nakon trećeg kola vodi Zrinski Tehnovent sa 7 bodova, koliko ima i druga Sloga (B), Klokočevac je osmi s 5 bodova, Rakitje je deseto sa 4, Bregana je jedanaesta s jednim bodom, koliko imaju i trinaesto Bestovje i šestnaesti Novaki.