Gosti jedva skupili ekipu

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Filipčić (Ključ Brdovečki)

Pomoćnici: Blažević i Kušter (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 N. Novosel(31), 1:1 Selimović(39), 2:1 Softić(44), 3:1 Borić(65), 4:1 Borić(74)

BESTOVJE: Antolić (od 34. Rebrović), Pavlović, Šarić, Ovčariček, Žerjav, Đukić (od 65. Šimunović), Lukač, Avsec, Selimović (od 65. Stojanović), Borić, Softić

KRAŠIĆ: M. Novosel, Prebrić, K. Penić, Ferenčić, M. Penić, D. Tukić, J. Tukić, Petković, Tuček, Prstac, N. Novosel

Igrač utakmice: Borić (Bestovje)

Gosti su bez trenera i sa samo 11 igrača stigli u Bestovje, ali su nakon pola sata igre uspjeli povesti golom Novosela. Domaćini su se nakon gola minusa uspjeli brzo pribrati te su golovima Selimovića i Softića do poluvremena usmjerili rezultat prema domaćem slavlju. U nastavku je gostujuća „jedinica“ još dva puta kapitulirala (strijelac oba puta Borić) za pobjednički oproštaj Bestovja od svojih navijača za ovu sezonu.

Rakitje – Pušća 2:2 (1:0)

Evo i boda!

RAKITJE – Igralište u Rakitju

Sudac: Šarić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Solenički (Jastrebarsko) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Ladan(24 – 11m), 2:0 Martinčević(49), 2:1 T. Bernardić(57 – 11m), 2:2 Bitići(63)

RAKITJE: Divković, Brekalo, Dorotić, Hlevnjak, Horvat, Ladan, Josipović, Blaško (od 71. Maglica), Jozić, Raić (od 79. Nikolić), Martinčević

PUŠĆA: Jelačić, Bačan, Peharec, M. Bernardić, Ban, Peharec, Studak, Bzik (od 82. Ivanuš), Bitići, Stiperski, T. Bernardić

Trener: Željko Zornjak

Igrač utakmice: Martinčević (Rakitje)

Nakon tri uzastopna poraza igrači Rakitja dodali su bod na svoj konto. Domaćini su bolje otvorili susret te je u 24. minuti najstrožu kaznu u 1:0 pretvorio Ladan. Početkom nastavka Martinčević je poduplao prednost Rakitja da bi nakon toga domaćini ubacili u brzinu niže što gosti koji napuštaju ovaj rang natjecanja, koriste te sa 2 gola zaslužuju bod za konačnih 2:2.

Novaki – Sloga (O) 2:2 (1:1)

Dobrosusjedski remi

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Bošnjaković

Pomoćnici: Pavić (oba iz Kerestinca) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Barić(18), 1:1 Genus(24), 2:1 T. Bungić(52), 2:2 Rakita(73)

NOVAKI: Prahin, Genus, Matek (od 46. Šoštarić), Bura, Marković, Đumlija, Bajan, Valek, T. Bungić, Guštin, Gotovac (od 68. S. Barač)

Trener: Davor Egri

SLOGA OREŠJE: Žoglev, Pilić, V. Čakarić, Dančulović (od 73. Pušelj), Brlečić, Boc, Maršanić (od 67. Rakita), Kokot, Bistrički, Barić, Sapanjoš (od 83. Šamec)

Trener: Mladen Oršiček

Igrač utakmice: Tomislav Bungić (Novaki)

Susjedski dvoboj završen je remijem 2:2 što je i najpravedniji rezultat. Prvi su u minimalnu prednost došli gosti za koje je u 18. minuti bio precizan Barić. Domaćini 6 minuta kasnije poravnavaju (strijelac Genus), a početkom nastavka za potpuni preokret pogađa Bungić. Rakiti je samo šest minuta nakon ulaska u igru bilo potrebno da postigne gol za konačnih 2:2 (73. minuta) i tako svojoj momčadi osigura vrijedan bod.

Bregana je u ovom kolu slobodna.

Nakon 29. kola vodi Jaska sa 64 boda, koliko ima i drugi Dinamo, treće je Rakitje s 53, Bregana je šesta sa 42 boda, Bestovje je deveto sa 40, dok su Novaki na dvanaestom mjestu s 31 bodom.