13.05.2011.

KARATE - Najava 3. Luxemburg Opena – 14 - 15. svibnja

Samoborci u Luxemburgu

KARATE - Najava 3. Luxemburg Opena – 14 - 15. svibnja

Danas put Luxemburga putuje dvadesetdvoje mladih reprezentativaca Hrvatske u karateu koji će nastupiti na 3. Luxemburg Openu 14. i 15. svibnja u Obercornu.

U Luxemburgu će boje Hrvatske zastupati i troje članova Karate kluba Samobor: Sara Sirovica (juniorke preko 59 kg), Zrin Pezer (kadeti do 57 kg) i Nikola Šoić (seniori do 70 kg).

S obzirom na kvalitetu samoborskih pulena ne treba sumnjati u dobre vijesti iz dalekog Luxemburga.

S.S.

FOTO: Nikola Šoić, Sara Sirovica, Zrin Pezer

 
13.05.2011.

KYOKUSHIN KARATE - Turnir Domenica 2011 - Samobor, 8. svibnja

Kristina Suša najbolja tehničarka

KYOKUSHIN KARATE - Turnir Domenica 2011 - Samobor, 8. svibnja

U Sportskoj dvorani Samobor 8. svibnja, u organizaciji Hrvatskog kyokushinkai saveza, održan je Kyokushin karate turnir Domenica 2011. Domaćin turnira bio je Kyokushin karate klub Domenica Sveta Nedelja, dok su pokrovitelji natjecanja bili Grad Sveta Nedelja i Športski savez Svete Nedelje.

Radi se o 2. turniru Hrvatske kyokushinkai lige u 2011. godini za uzrast od limača do juniora, a međunarodni karakter turnira obilježio je nastup reprezentacije Full Contact Kyokushinkai saveza Srbije – IKO Matsushima u dvije seniorske kategorije.

Turnir se održao u ukupno 17 kategorija u kojima se nadmetalo 84 natjecatelja iz 8 domaćih klubova i reprezentacija Srbije.

Najuspješniji klub prema broju osvojenih odličja bio je Kyokushin karate klub Fortis Samobor s osvojenih 5 zlata, 4 srebra i 3 bronce uz 4 četvrta mjesta.

Za najbolju tehničarku turnira proglašena je Kristina Suša iz KKK Fortis Samobor dok je za najboljeg tehničara proglašen Franko Hegeduš iz KBKK Budo Ryu Zaprešić.

Više o turniru pogledajte na web stranici KKK Domenica Sveta Nedelja: www.karate-kyokushinkai.hr, a album slika pogledajte na Facebook profilu pod imenom Karate kyokushinkai.

Vladimir Sekelj

FOTO: Kristina Suša iz KKK Fortis u borbi protiv Karle Živoder iz KKK Domenica

Rezultati

I . MLAĐI LIMAČI (2003./2004.)

1. Damjan Starčević (Mas Oyama)

2. Filip Horvatić (Mas Oyama)

3. Mihovil Lovasić (Mas Oyama)

4. Dorjan Pondeljak (Mas Oyama)

II. STARIJI LIMAČI (2001./2002.) Laka -30 kg

1. Vid Sinti (Bregana DIV)

2. Franko Hegeduš (Budo Ryu)

3. Mihael Šoštarić (Bregana DIV)

III. STARIJI LIMAČI (2001./2002.) Srednja -40

1. Juraj Štajcer (Bregana DIV)

2. Alen Božić (Croatia)

3. Leo Bišćan (Fortis)

4. Krsto Tomljanović (Fortis)

IV. STARIJI LIMAČI (2001./2002.) Teška +40

1. Dominik Stanić (Fortis))

2. Mihael Jelkovac (Domenica)

3. Tian Pervanja (Domenica)

4. Damjan Kenfelja Mučnjak (Bregana DIV)

V. MLAĐI KADETI (1999./2000.) Laka -40

1. Fabijan Lindić (Feniks)

2. Josip Runtas (Feniks)

3. Dominik Dinon (Feniks)

4. Karlo Ćurćić (Domenica)

VI. MLAĐI KADETI (1999./2000.) Srednja -50

1. Luka Rubinić (Fortis)

2. Patrik Veršić (Croatia)

3. Adam Lehpamer (Feniks)

4. Tomislav Božić (Fortis)

VII. MLAĐI KADETI (1999./2000.) Teška +50

1. Domagoj Ivančić (Mas Oyama)

2. Fran Mlinarić (Croatia)

3. Matija Holik (Bregana DIV)

VIII. STARIJI KADETI (1997./1998.) Laka -50

1. Marko Krizmanić (Croatia)

2. Matko Kajgana (Croatia)

3. Daniel Tanković (Feniks)

4. Jan Peranić (Budo Ryu)

IX. STARIJI KADETI (1997./1998.) Teška +50

1. Ivan Turčin (Domenica)

2. Lucijan Barač (Domenica)

3. Nikola Rašić (Fortis)

4. Fran Ložnjak (Fortis)

X. MLAĐI JUNIORI (1995./1996.)

1. Goran Božić (Croatia)

2. Stefan Vedrina (Croatia)

4. Vedran Pondeljak (Mas Oyama)

XI. STARIJI JUNIORI (1993./1994.)

1. Lovro Mihelić (Fortis)

2. Luka Sekelj (Fortis)

3. Leon Paljušić (Bregana DIV)

4. Lobel Rap (Mas Oyama)

XII. MLAĐI SENIORI (1990./1992.)

1. Filip Kuduz (FCKSS)

2. Vjekoslav Mezdić (Fortis)

3. Feđa Lučić (FCKSS)

4. Mirko Rašić (FCKSS)

XIII. STARIJI SENIORI (1989. >)

1. Krunoslav Zlodi (Bregana DIV)

2. Zdravko Tivadar (Fortis)

3. Đorđe Savović (FCKSS)

4. Uroš Ivanović (FCKSS)

XIV. STARIJE LIMAČICE (2001./2002.)

1. Gabriela Suša (Fortis)

2. Eva Magdić Govedarica (Bregana DIV)

3. Leona Skorić (Bregana DIV)

XV. MLAĐE KADETKINJE (1999./2000.)

1. Matea Grgin (Bregana DIV)

2. Elena Ložnjak (Fortis)

3. Dora Štajcer (Bregana DIV)

XVI. STARIJE KADETKINJE (1997./1998.)

1. Kristina Suša (Fortis)

2. Karla Živoder (Domenica)

3. Petra Gorišek (Fortis)

4. Katarina Razum (Fortis)

XVII. MLAĐE JUNIORKE (1995./1996.)

1. Simona Hofer (Feniks)

2. Dora Korade (Fortis)

3. Jelena Vrančić (Mas Oyama)

 

KARATE - Najava 3. Luxemburg Opena – 14 - 15. svibnja

KYOKUSHIN KARATE - Turnir Domenica 2011 - Samobor, 8. svibnja

Arhiva 2011

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002