Pomoćnici: Jakovina (Savski Marof) i Grubač (Zaprešić)

BREGANA: Vitko, Petrić, Dan. Celizić (od 80. Radovanić), A. Andabak (od 88. Horvat), Nider, Tančak (od 46. Pašić; od 72. Tolić), Sokolović (od 62. I. Andabak), Kos, Dam. Celizić, Galinec, Grdanjski

RAKITJE: Divković, Jozić (od 47. Biškupić), Horvat, Martinčević (od 84. Novačić), Nujić, Baksa (od 75. Pavić), Barun (od 85. Brekalo), Ladan, Martinović (od 88. Sionković), Golub, Hlevnjak

Trener: Zvonko Rudelić

Igrač utakmice: Mihovil Barun (Rakitje)

Derbi kola odigran je u Bregani gdje je pred stotinjak gledatelji sve bodove odnio prvoplasirani gost. Sve je u rezultatskom smislu riješeno pred kraj prvog dijela kada je s dva gola pobjedu za Rakitje osigurao igrač utakmice Mihovil Barun. U nastavku su gosti sačuvali mrežu te nakon 19. kola imaju prednost pred Jaskom od 1 boda i utakmicu manje, dok je Bregana ostala četvrta.

Bestovje – Novaki 4:1 (2:0)

Teško s devetoricom

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: Blažević (Zaprešić)

Pomoćnici: Balić (Brdovec) i Drkulec (Lučenica)

Strijelci: 1:0 Avsec(16), 2:0 Selimović(27), 2:1 Gotovac(65), 3:1 Pavlović(80 – 11m), 4:1 Bećirović(89)

BESTOVJE: Rebrović, K. Gržan (od 59. Šimunović), Pavlović, Žerjav, Šarić (od 58. Ačkar), A. Stojanović (od 56. Bećirović), Avsec, Selimović (od 46. Borić), Grgas, Softić

NOVAKI: Prahin, Genus, Đumlija, Jakopović, Bajan, Bura (od 89. Lešković), Šoštarić (od 56. Petković), Valek, Mujić (od 54. Gotovac), Guštin (od 60. Ljevak), Pirih (od 46. Šimag)

Crveni karton: Bajan(34), Đumlija(34)

Igrač utakmice: Armin Softić (Bestovje)

U susjedskom obračunu lagana pobjeda Bestovje, a u tomu su im pomogli i gosti koji su od 34. minuti igrali s 2 igrača manje. Avsec u 16. pogađa za 1:0, a nakon pola sata igre prednost domaćina poduplava Selimović. Bajan i Đumlija u 34. minuti ostavljaju svoju momčad na cjedilu (i s 9 igrača), ali su i s 2 igrača manje gosti golom Gotovca došli do neizvjesnih 2:1. Više od toga nisu mogli jer su Bestovjani do kraja susreta s 2 gola potvrdili pobjedu od visokih 4:1.

Nakon 19. kola vodi Rakitje sa 42 boda (-1 utakmica), druga je Jaska sa 41, Bregana je četvrta s 36 bodova, Bestovje je deveto s 28, dok su Novaki na desetom mjestu s 25 bodova.