Pomoćnici: Iličić (Velika Mlaka) i Šulentić (Velika Gorica)

BREGANA: Vitko, I. Andabak, Dam. Celizić, Nider, Makarun, A. Andabak, Dan. Celizić, Tančak (od 74. Benković), Ovčarić (od 83. Pejić), Berisha, Babojelić (od 60. Grdanjski)

JASKA: Nežić, Grabušić (od 89. Hasanović), Mačešić, Tomašković, Vulje, Matošević, Antunović, Lucić (od 81. Šmiciklas), Všetečka, Batarilo (0d 46. Šoić), Novoselec (od 88. Penić)

Trener: Branko Mlinar

Crveni karton: Tomašković (42)

Igrač utakmice: Marko Lucić (Jaska)

Domaćini su bolje otvorili susret te se prilike nižu pred vratima Jaske. Najbolju je propustio Celizić čiji udarac u 33. minuti završava na prečki. U 42. gosti nakon grubog prekršaja ostaju s igračem manje (Tomašković), ali se od tada igrači Jaske bude i preuzimaju igru te golovima Lucića pobjeđuju 0:2 i „preskaču“ Breganu na tablici.

Novaki – Sloga (B) 3:3 (1:3)

Muke po Dejanoviću

NOVAKI – ŠRC Novaki

Sudac: Ešegović (Brdovec)

Pomoćnici: Mandić (Zaprešić) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 0:1 Dejanović(11), 0:2 Dejanović(17), 0:3 Dejanović(19), 1:3 Bura(28), 2:3 Bura(63), 3:3 Mujić(67)

NOVAKI: Prahin (od 43. Cerle), Živković, Đumlija, Lešković (od 23. Valek), Bura, Gerenčer (od 81. Pirih), Šoštarić (od 72. Vidak), H. Petković, Mujić, Guštin, Gotovac (od 69. Jandrečić)

Trener: Zvonko Rudelić

SLOGA BREZJE: Jelić, R. Karabelj, Pavec, Jurić, Lovrec, H. Struhak, D. Karabelj, D. Struhak, Vrdoljak (od 75. Dankić), Jankavić (od 65. Vrkić), Dejanović

Trener: Dragutin Kuhtić

Igrač utakmice: Dragan Jelić (Sloga)

Samo 19 minuta trebalo je Dejanoviću da postignute hat – trick protiv uspavane obrane Novaka. Do poluvremena Bura je „dopuhao“ domaćine do minimalnog rezultatskog minusa golovima za 2:3, a sredinom nastavka konačnu i najpravedniji podjelu bodova donosi Mujić.

Rakitje – Sloga (O) 4:1 (1:1)

Tri komada Baruna

RAKITJE – Igralište u Rakitju

Sudac: Kazimović (Samobor)

Pomoćnici: Bošnjaković (Kerestinec) i Oslaković (Domaslovec)

Strijelci: 0:1 Ačkar(17), 1:1 M. Barun(36), 2:1 M. Barun(48), 3:1 Biškupić(62), 4:1 M. Barun(79)

RAKITJE: D. Barun (od 81. Divković), Pavić (od 81. Dorotić), Horvat, Biškupić (od 81. Sinković), Martinčević, M. Barun, Ladan, Martinović, Golub, Novačić (od 72. Brekalo), Hlevnjak

Trener: Ivan Balaško

SLOGA OREŠJE: Žoglev, Barić, Herceg, Pilić, Maršanić (od 81. Ivanšić), Boc, Ačkar (od 42. Džepina), Grgić (od 74. Potarić), Bistrički, Kokot (od 42. Pušelj), Sapanjoš

Trener: Mladen Oršiček

Igrač utakmice: Mihovil Barun (Rakitje)

Uvjerljiva pobjeda Rakitja bila je dovoljno uvjerljiva da postavi nogometaše Ivana Balaška na prvo mjesto tablice zahvaljujući boljoj gol razlici nakon odigranih 15 kola (Rakitje +27, Dinamo +26). Ačkar je doveo goste u prednost golom u 17. minuti, ali je ubrzo Barun poravnao pa u potpunosti preokrenuo rezultat. U 62. Biškupić povisuje na 3:1, a desetak minuta prije kraja Barun svojim trećim golom zatvara uspješnu jesen igrača Rakitja.

Bestovje – Galgovo 4:1 (0:0)

Krenulo u nastavku

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Gledatelja 60

Sudac: Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Krešić (Samobor) i Šestak (Smerovišće)

Strijelci: 1:0 Bećirović(52), 2:0 Pavlović(55), 3:0 Bečirović(56), 4:0 Šarić(83), 4:1 Carin(87)

BESTOVJE: Antolić, Avsec, Šarić, Pavlović, Čakarić, Mikek, Kurtušić, Lukač, Bečirović, Borić, Softić

Trener: Vladimir Gržan

GALGOVO: Šalpek, Lukić (od 69. V. Šeper), Iv. Šeper, H. Lisec (od 23. Knežić), Konosić, Knežić, Kufrin, Držanić, Balen, Sirovica, Carin

Trener: Zdravko Konosić

Igrač utakmice: Franjo Kurtušić (Bestovje)

Nakon prvih 45 minuta bez gola, početkom nastavka se domaćinu „špina“ otvorila te su u razmaku od 52. do 56. minute postigli tri gola i s kojima su osigurali petu prvenstvenu pobjedu. Dvostruki strijelac bio je Bečirović, a po jednom su bili precizni Pavlović i Šarić. Za goste je utješni gol postigao Carin u 87. minuti.

Nakon 15. kola, polovice odigranih utakmica, vodi Rakitje s 35 bodova koliko ima i drugi Dinamo (J), četvrta je Bregana s 29 bodova, Novaki su deveti s 22, dok je Bestovje na desetom mjestu s 21 bodom.