Pomoćnici: Mandir (Peskovec) i Borković (Domagović)

Strijelci: 1:0 Vrhovski(2), 2:0 Ivančić(18), 2:1 Beloša(84)

SAVA DRENJE: Tonković, Preskar, Muharemović, Gorgijev, Jukić, Ivančić, Vrhovski, Šunde, Jakovina, Žauhar, Olovec (od 46. Šoštarić)

Trener: Zlatko Koletić

KLOKOČEVAC: Đurđević, Kovačić, Žabčić, Lehpamer, Janjić, Poljak, Kušter, Ćosić, Vlašić (od 88. Radulović), Beloša, Matijaščić

Trener: Ferdo Kamenčić

Igrač utakmice: Davor Ivančić (Sava)

Lošu polusezonu igrači Klokočevca zaključili su jedanaestim porazom. Igrači Save do ranog su vodstva došli golom Vrhovskog već u 2. minuti, a 16 minuta kasnije na 2:0 povisuje Ivančić. Slamku spasa gostima donosi Beloša golom u 84., ali za izjednačenje više nije bilo ni vremena ni prilika.

Zrinski Tehnovent – Ostrna 2:3 (0:2)

Nuši odnio tri boda

FARKAŠEVAC – Igralište Široki grm

Sudac: Zajec

Pomoćnici: Družanović (oba iz Zaprešića) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 0:1 Jonjić(26), 0:2 Tkalec(33), 1:2 Murić(56 – 11m), 2:2 Murić(87 – 11m), 2:3 Nuši(89)

ZRINSKI TEHNOVENT: Levak, Petrić, M. Blažević (od 46. Ištuk; od 69. M. Jagodić), Ramić, Dekalić (od 46. Žganjer), Kovačević, Murić, D. Jagodić, R. Blažević, Mataušić, Bošnjak

Trener: Damir Dragozet

OSTRNA: F. Mandić, Funtek (od 75. S. Mandić), Radovac, Nuši, Krnjak, Kujundžija, Nestić, Begović, Tkalec (od 55. Marić), Cvijanović (od 85. Vešligaj), Jonjić

Trener: Mato Vrkić

Igrač utakmice: Krešimir Begović (Ostrna)

Pedesetak gledatelja vidjelo je domaći poraz koji se dogodio u posljednjim trenucima sureta. Gosti su bolje otvorili susret te nakon pola sata imaju 2 gola „viška“. Domaćini su do „provizornog“ boda došli nakon što je Murić dva puta bio precizan s bijele točke (obje najstrože kazne ispravno dosuđene). Ipak, Nuši je minutu prije kraja dvoboja neobranjivo iz slobodnog udarca poslao sve bodove iz Farkaševca.

Vatrogasac (Z) - TOP 3:4 (2:3)

Četiri komada za tri boda

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Gledatelja 200

Sudac: Grdaković (Donja Zdenčina)

Pomoćnici: Školjak (Beter) i Čunović (Gornja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Skender(2), 1:1 Žlender(12), 1:2 Marijan(14), 1:3 I. Meglajec(22), 2:3 Krznarić(40 – 11m), 2:4 I. Meglajec(73), 3:4 Horvat(81)

VATROGASAC: Gelo, Katušić, Samardžija, Prelec (od 33. Perak), Krznarić, Đurđević, Ivanic (od 57. Horvat), Skender, Brdarić, Merkl, Kožul

Trener: Marijan Prelec

TOP: Bugarin, Filipi, Puntarec, Vukas, Marijan, Fabek (od 75. Hržić), Vratarić, Lisec (od 89. Maceković), Žlender, I. Meglajec (od 86. Kalman), Jordan

Trener: Milan Končarević

Igrač utakmice: Ivica Meglajec (TOP)

Treću uzastopnu pobjedu ostvarili su igrači TOP – a u efikasnoj utakmici protiv Vatrogasca. Domaćini su do početnih 1:0 stigli golom Skendera nakon samo 120 sekundi igre, ali se gosti ubrzo bude te u razmaku od deset minuta postižu tri gola (Žlender, Marijan, Meglajec). Zdenčani do poluvremena smanjuju rezultatski minus na 2:3 udarcem Krznarića s kreča. U nastavku put ka tri boda gostima drugim golom trasira igrač utakmice Meglajec, a za konačnih 3:4 u 81. minuti pogađa Horvat.

Nakon 15. kola, polovice odigranih utakmica, vodi Dinamo Hidrel s 35 bodova, drugi je TOP s 31, Zrinski Tehnovent je na četrnaesti s 11, dok je Klokočevac na šestnaestom mjestu s 8 bodova.