ATLETIKA - Noćna trka Grada Samobora održana po 49. put

U očekivanju jubilarne 50. trke

Tradicionalna Noćna trka Grada Samobora stigla je do svog 49. izdanja. Ove godine ponovno se trčalo po atletskoj stazi nogometnog stadiona u Hebrangovoj ulici, a održano je ukupno 14 utrka u kojima su nastupali učenici i učenice pet samoborskih osnovnih škola te škole iz Svete Nedelje, kao i tri srednje škole te Centra Lug. Bilo je tu i nekoliko učenika koji se aktivno bave atletikom te onih koji su već pobjeđivali na Noćnoj trci.

Na početku su trčali učenici osnovnih škola. U konkurenciji prvih i drugih razreda, koji su trčali dionicu od 200 metara, kod djevojčica prva je bila Dora Baždar (B. Toni), druga Ema Telišman (Samobor), a treća Ema Dravinec (B. Toni), dok je kod dječaka pobijedio Marko Bišćan (B. Toni), drugi je bio Patrik Ivanuš (Rude), a treći Fran Franjko (B. Toni). Učenici trećih i četvrtih razreda trčali su puni krug od 400 metara. Najbrža kod djevojčica bila je Dolores Ćosić (Samobor), iza nje je stigla Dora Španović (Samobor), a treća je bila Ema Kopun (M. Lang). Kod dječaka prvo mjesto pripalo je Luki Trkešu (M. Lang), drugo Leonu Koražiji (Samobor), a treće Fabijanu Bošnjaku (B. Toni).

Učenice i učenici petih i šestih razreda trčali su dionicu od 500 metara. U kategoriji učenica petih razreda prva je bila Magda Relić (Samobor), druga Ozana Bedeničić (Samobor), a treća Martina Krčmar (B. Toni), dok je među dječacima petih razreda prvo mjesto osvojio Matija Moštak (Sv. Nedelja), drugo Bruno Kovačko (Sv. Nedelja), a treće Filip Kufrin (B. Toni). Kod šestaša najbrža je bila Danijela Bičanić (M. Šilobod), druga Ivana Skočibušić (Samobor), treća Andreja Ladišić (B. Toni), a kod dječaka prvi je na cilj stigao Ivan Ahlin (M. Lang), iza njega Matija Stanec (Samobor), dok je treće mjesto pripalo Josipu Garašiću (B. Toni).

Učenice sedmih i osmih razreda natjecale su se u trčanju na 600 metara. Kod sedmašica prvo mjesto pripalo je Jeleni Brkić (B. Toni), drugo Niki Rakić (Sv. Nedelja), a treće Rebeki Meglić (B. Toni). Kod osmašica slavila je Lucija Tomić (B. Toni), ispred Mihaele Komorčec (Sv. Nedelja) i Žane Krakić (Sv. Nedelja). Njihovi vršnjaci trčali su 800 metara. Kod sedmih razreda pobijedio je Damir Jurkić (B. Toni), drugi je bio Ivan Šuvaković (Samobor), a treći Karlo Vapnar (M. Lang). Kod učenika osmih razreda slavio je Leon Cvek (Sv. Nedelja), drugi je ciljem prošao Mateo Šolčić (M. Šilobod), a treći Sven Grgat (M. Lang).

Na kraju su svoje dionice otrčali srednjoškolci – djevojke 800 metara, a mladići 1200 metara. Kod djevojaka sva tri mjesta na postolju osvojile su učenice Ekonomske, trgovačke i ugostiteljske škole. Na najvišu poziciju popela se Ana Turk, druga je bila Ivana Vitko, a treća Katarina Mijatović. Kod učenika tri kruga najbrže je otrčao Filip Čučić (ETUŠ), njegov kolega iz škole Marko Horvat bio je drugi, dok je treće mjesto pripalo Branku Štakiću (Centar Lug).

Najboljima su na postolju uručene medalje i majice. Na svečanosti otvorenja nastupile su Samoborske mažoretkinje i Plesni klub Balans, a organizator je bio Školski športski savez Grada Samobora. Sljedeće godine na redu je jubilarno 50. izdanje Noćne trke pa će organizatori sigurno morati uložiti i dodatne napore kako bi se okupio što veći broj trkača svih kategorija.

NOGOMET - 1. županijska liga zapad – 27. kolo

Bregana – Mladost (KD) 1:3 (0:0)

A tak je lepo počelo...

Sudac: Habić (Pavlovljani)

Pomoćnici: Belan (Novaki) i Vujčec (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Vlašić(55), 1:1 Jakolić(67), 1:2 Sutlar(75), 1:3 Sutlar(85)

BREGANA: Vitko, Prelec, Radovanić (od 46. Vlašić), Nider, Ivančić, Makarun, Dolić, Horvat (od 73. Štiglić), Sokolović, Tolić (od 75. Šeperić), Župančić

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Dujmović (od 80. Horvat), Juratvac, Jerinić, Šakanović, Cimprešak, Marković, Hodina, Košutić, Jakolić, Sutlar (od 87. Cimprešak)

Trener: Vlado Komar

Igrač utakmice: Zdenko Sutlar (Mladost)

Igrači Mladosti nanjeli su deveti poraz u sezoni momčadi Bregane. Iako su domaćini došli u minimalnu prednost golom Vlašića iz 55. minute, presudile su im brojne neiskorištene prilike pred gostujućim vratima. Gosti iz Kraja Donjeg su to u zadnjih 20 minuta znalački iskoristili i s 3 gola u mreži Vitka napuštaju Breganu s punim plijenom.

Bestovje – Novaki 3:0 (0:0)

Negostoljubivi susjedi

BESTOVJE – ŠC Bestovje

Sudac: Zajec

Pomoćnici: Žiljak (oba iz Zaprešića) i Kakša (Bistra)

Strijelci: 1:0 Softić(77), 2:0 Borić(89), 3:0 A. Stojanović(90)

BESTOVJE: Rebrović, Ovčariček, Selimović, Pavlović, Kurtušić (od 75. K. Gržan), Šarić (od 52. Baksa), Lukač (od 69. Đaković), Đukić (od 69. Makek), Bećirović (od 57. A. Stojanović), Borić, Softić

Trener: Vlado Gržan

NOVAKI: Rašić, M. Vrkić, Gotal, Živković, Đumlija, A. Batarilo – Čerdić, Bajan, Bagarić, Nemet, Kćira, Matek

Trener: Boško Resanović

Igrač utakmice: Armin Softić (Bestovje)

U susjedskom obračunu naočigled uvjerljiva pobjeda domaćina koja može zavarati jer je do 77. minute vrijedilo početnih 0:0, a u sudačku nadoknadu se ušlo samo s 1:0. Gosti su svoju najveću priliku promašili u prvom dijelu kada ne koriste najstrožu kaznu (Rebrović brani), a domaćini su to s pogođenim zamjenama iskoristili u zadnjih 15 minuta te ostvarili 13. ovosezonsku pobjedu.

Mladost (L) - Rakitje 0:5 (0:2)

Het trick Biškupića

LUKA – Igralište Mladosti

Sudac: Kovačić (Zagreb)

Pomoćnici: Jeleč (Zaprešić) i Novak (Pušća)

Strijelci: 0:1 Jozić(45), 0:2 Biškupić(45), 0:3 Biškupić(58), 0:4 Biškupić(72), 0:5 Jozić(86)

MLADOST LUKA: Masnjak, Petek (od 52. Kuković), Kraševac, Kahlina, Kajfeš, Z. Petek (od 75. Hruškar), Petak, Tresk (od 52. Stiperski), Horvat, Katić

Trener: Stjepan Horvat

RAKITJE: Divković, Dorotić, Martinović (od 46. K. Martinčević), Vrdoljak (od 38. Balaško), D. Martinčević (od 73. Raić), Nujić (od 63. Josipović), Biškupić, Horvat (od 55. Sinković), Jozić, Golub, Hlevnjak

Trener: Ivan Balaško

Igrač utakmice: Ivica Biškupić (Rakitje)

Uvjerljiva pobjeda igrača Rakitja kod predzadnje momčadi prvenstva. 0:0 je stajalo na semaforu sve do 45 minute da bi u sudačkoj nadoknadi prvo Jozić s kreča pogodio za 0:1, a odmah nakon toga Biškupić ponovno šalje loptu iza Masnjakovih leđa. U nastavku demoralizirani domaćini primaju još tri gola za konačnu „petardu“. Sve golove za goste su podijelili Biškupić (3) i Jozić(2).

Nakon 27. kola vodi Vatrogasac (Z) sa 70 bodova, drugi je Dinamo (O) s 59, četvrta je Bregana sa 48 bodova, peto je Bestovje sa 45, Rakitje je osmo s 39, dok su Novaki na devetom mjestu s 36 boodva.

KOŠARKA - Seniori – Ljetna liga – 5. kolo Samobor – Dubrava 59:66 (32:37)

Odličan otpor provoligašu

SAMOBOR: Gionechetti 7, Šilobod 18, Hrvoj 4, Matić 4, Nakić 5, Gašparac 9, Begić 8, Vlaić 4. Trener: Milan Ličina

DUBRAVA: Vragović 25, Šakić 17, Gazić 2, Primož 3, Saravanja, Šutalo, Čelebija 12, Stojić 3, Samac, Čubrić 4. Trener: B. Gnjidić

Samoborci su protiv prvoligaša Dubrave iz Zagreba odlično odigrali na početku i dobili s košem prvu četvrtinu. U daljnjem tijeku utakmice gosti igraju agresivnije i puno čvršće u obrani, tako da Samoborci gube nekoliko ključnih lopti za lagano poentiranje Dubrave iz kontranapada. Vodstvo gostiju od desetak koševa Samoborci polovicom zadnje četvrtine sustižu s tri uzastopno pogođene trice Samoborca Šiloboda. Ipak, u samoj završnici centri Samobora, kao i na zadnjoj utakmici, promašuju nekoliko čistih zicera, tako da je propala velika prilika da se nanese poraz prvoligašu Dubravi. Kod Samoboraca odlično je odigrao Šilobod uknjiživši 18 koševa i 7 skokova. Kod Dubrave najučinkovitiji su bili Vragović s 25 i Šakić sa 17 koševa.

U narednom kolu Samobor gostuje kod Zrinjevca u srijedu, 2. lipnja, od 19:16 sati u dvorani Trešnjevka u Zagrebu.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 27. kolo

Zrinski Tehnovent – Dinamo Hidrel 6:4 (3:3)

Deset komada

Sudac: Đurašina (Vrbovec)

Pomoćnici: Kašnar (Paukovec) i Borković (Domagović)

Strijelci: 0:1 Bejić(3), 0:2 Bejić(12), 1:2 Mihelčić(15), 2:2 Murić(17), 3:2 Mujić(26), 3:3 Bejić(45), 3:4 Bejić(50), 4:4 Murić(62), 5:4 Mihelčić(73), 6:4 Mandir(78)

ZRINSKI TEHNOVENT: Kožarec (od 88. Herceg), Dekalić (od od 85. Bekiri), Blažević, Ramić, Šicl, Mandir, Mihelčić, Murić, Mujić, Mataušić, Ištuk (od 52. Žganjer)

DINAMO HIDREL: Škralin, Milanščak, Kučan, Matković, Lovrić, Varivoda, Slivak, Šagud (od 22. Gligorević), Jovanovski, Bejić, Lučić

Trener: Jakov Marković

Crveni karton: Varivoda (72)

Igrač utakmice: Valentino Mihelčić (Zrinski Tehnovent)

Čak 10 golova i vrijednu domaću pobjedu vidjeli su gledatelji na Širokom grmu. Već u 3. minuti mreže se prvi put tresu i to ona domaća nakon što je precizan bio Bejić. Isti igrač desetak minuta kasnije povisuje na 0:2. Domaćini ubrzo dolaze do „daha“ te golovima Mihelčića, Mujića i Murića preokreću rezultat. U nastavku ista priča kao u prvom dijelu – napadači efikasni, a obrane loše što rezultira s konačnih 6:4. Goste je jedini vukao Bejić sa sva četiri gola, dok je za Zrinski 2 gola postigao igrač utakmice Mihelčić.

Jaska – TOP 4:3 (1:1)

Fatalan poraz

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali

Sudac: Šulentić (Velika Gorica)

Pomoćnici: Petrac (Velika Buna) i Bilić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Všetečka(9), 1:1 Krnjić(17), 1:2 Jordan(57), 2:2 Všetečka(64 – 11m), 3:2 Mamić(65), 4:2 Všetečka(73), 4:3 Skukan(78)

JASKA: Nežić, Lehpamer, Tomašević, Šimanović, Všetečka, Filipović (od 75. Ladika), Šoić, Mamić (od od 87. Jukić), Hasanović, Novosel, Pinturić

Trener: Mate Ivančić

TOP: Bugarin, Lisec, Maceković, G. Meglajec, Vranešić, Krnjić, Vukas (Od 46. Dodig), I. Meglajec, Jakopec (od 71. Popović), Žižić (od 58. Skukan), Jordan

Igrač utakmice: Krunoslav Všetečka (Jaska)

Porazom u Jaski TOP je definitivno izgubio borbu sa Savskim Marofom u utrci za prvim mjestom, a ujedno je Jaska ostvarila važne bodove u bitci za očuvanje ligaškog statusa (istisnula Klokočevac na zadnje mjesto). Domaćine je do pobjede s tri gola vodio Všetečka, a još jedan je pridodao Mamić u trenucima kada se lomio rezultat. Za goste koji su u 57. minuti vodili 1:2, a zatim cijelu prednost prosuli strijelci su bili Krnjić i Jordan, svaki u jednom poluvremenu.

BSK Brdovec – Klokočevac 1:2 (0:0)

Pjevajući iz Brdovca

BRDOVEC – SRC Brdovec

Sudac: Ptičar (Kloštar Ivanić)

Pomoćnici: Tišljar (Ivanić Grad) i Bugarinović (Graberje)

Strijelci: 0:1 Dam. Celizić(53 – 11m), 0:2 Kos(55), 1:2 Paleščak(75)

BSK: Galić, Matić (od 46. Paleščak), Rasi, Katušić, Tukonić, Dujaković, Lučić, Šikač, Kafka, Mikan (od 46. Tokić), Pavić

Trener: Dražen Vranek

KLOKOČEVAC: Poljak, M. Bošnjak, Dam. Celizić, Dan. Celizić, Lehpamer, Salopek, Kušter (od 86. Remus), Velić (od 57. Gestić), Beloša (od 85. Grgečić), Kos (od 74. K. Bošnjak), Ćosić

Igrač utakmice: Ivan Kos (Klokočevac)

Važna pobjeda Klokočevca protiv favoriziranih domaćina, ali zbog nepovoljnih rezultata drugih momčadi Klokočevac je i dalje na zadnjem mjestu tablice. Gosti su do prvog gola čekali sve do 53. minute kada najstrožu kaznu u 0:1 pretvara Celizić. Samo dvije minute kasnije Kos iz slobodnog udarca poduplava prednost igrača Klokočevca koju je tek pred kraj susreta u opasnost golom za konačnih 1:2 doveo Palenčak.

Nakon 27. kola vodi Savski Marof sa 65 bodova, drugi je TOP s 58, Zrinski Tehnovent je deseti s 33, dok je Klokočevac na šestnaestom mjestu s 28 bodova.

NOGOMET - 4. HNL središte B – 30. kolo

Sava (S) – Metalac (S) 2:1 (2:1)

Sve u prvom poluvremenu

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Batušić (Cvetković)

Pomoćnici: Rukšač (Jakovlje) i Marčetić (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Golemović(24), 2:0 Golemović(32), 2:1 Milunić(42)

SAVA STRMEC: Mohler, Drenški, Golemović (od 90. Kukolja), Rogić, Sastić (od 76. Matošević), Blažević, Ovčariček, Stipić, Kočnar (od 86. Borevac), M. Matošević, Stričević

Trener: Zoran Vukelić

METALAC: Gavrić, Palenić, Ratovski (od 62. Gavranović), Mlinarić, R. Hesely, Kresojević, Jurković, Balen, Milunić, Milinović, Brodarac (od 33. V. Hesely)

Trener: Dean Medarević

Igrač utakmice: Ivan Golemović (Sava)

Vrlo dobrih početnih 45 minuta bilo je igračima Save dovoljno za domaću pobjedu protiv Metalca iz Siska. Domaćine je prema trobodu s dva gola vodio Golemović (24. i 32. minuta), a precizan za goste je bio Milunić. Domaćini su na poluvrijeme mogli otići i s dva gola prednosti, ali je udarac Stipića završio na okviru vrata. U nastavku se igralo na sredini terena te gosti nisu stigli do boda.

BSK – Samobor 3:3 (2:2)

Samoborci gube dah

BUDAŠEVO – Igralište BSK – a

Sudac: Čunčić (Kuče)

Pomoćnici: Repić (Repušinica) i Župan (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Malbašić(4), 1:1 Brujić(22), 2:1 Malbašić(30 – 11m), 2:2 Brujić(36), 3:2 Malbašić(72), 3:3 Zeman(75)

BSK: Lončar, Rekaj, Rešetar, Horvat, Golić, Pavun, Orešković, Perković, Malbašić, Gajdek (od 87. Smolčić), Kusuran (od 62. Utješinović)

Trener: Ivica Palaić

SAMOBOR: Štefković, Zeman, Hainešek (od 56. Čejvan), Novak, Raić, Pavlović, Brujić, Horvat, Mišura, Grgečić, Kasalo (od 66. Barun)

Trener: Zdenko Jedvaj

Igrač utakmice: Ivan Malbašić (BSK)

Podjela bodova u efikasnoj utakmici u kojoj su domaćini tri puta vodili, ali su se gosti iz Samobora sva tri puta uspjeli vratiti. Kod domaćih nezaustavljiv je bio Malbašić s tri gola, dok su za Samoborce mrežu tresli Brujić (2 puta) i Zeman. Kako je i u ovom kolu Dugo Selo ubilježilo novu pobjedu (6:0 protiv Mraclina), tako su i sve manji izgledi da će Samobor slijedeće godine nastupati u trećoj ligi jer sada bodovna razlika iznosi već velikih 7 bodova.

Nakon tridesetog kola vodi Dugo Selo sa 66 bodova, drugi je Samobor s 59, dok je Sava na četrnaestom mjestu s 36 bodova.

NOGOMET - 1. županijska liga zapad – 26. kolo

Novaki – Bregana 1:4 (0:3)

Bregančanima lako u Novakima

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Golub (Guci)

Pomoćnici: Kožarec (Domaslovec) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 0:1 A. Andabak(5), 0:2 Prelec(22), 0:3 Dumić(45), 1:3 S. Barač(72), 1:4 Prelec(86 – 11m)

NOVAKI: Prahin, Vuković, Petrović, Živković, Đumlija, Bajan, Kćira, S. Barač, Nemet, Vrkić, Nemet

BREGANA: Vitko, Prelec, Radovanić, A. Andabak (od 46. I. Andabak), Makarun, Nider, Dolić (od 74. A. Horvat), Dumić, Vlašić (od 26. Župančić), Sokolović, Tolić

Crveni karton: Prahin(85)

Igrač utakmice: Tin Prelec (Bregana)

Sigurna pobjeda momčadi Bregane na gostovanju u Novakima. Andabak već u petoj mijenja početni rezultat, a do poluvremena još se dva puta trese mreža Prahina, strijelci su Prelec i Dumić. Domaćini počasni gol postižu u 72. minuti preko Barača, a do kraja susreta još se jednom Prelec upisao u listu strijelaca i to s bijele točke za konačnih 1:4.

Rakitje – Dinamo (J) 2:0 (1:0)

Dinamovci opet posrnuli

Sudac: Belan (Novaki)

Pomoćnici: Gvozdanović (Jastrebarsko) i Bošnjaković (Kerestinec)

Strijelci: 1:0 I. Biškupić(33), 2:0 Vrdoljak(83)

RAKITJE: Divković, Martinović (od 87. Josipović), Dorotić, Hlevnjak, Golub, Jozić, D. Martinčević (od 78. Kezić), Nujić, Biškupić (od 58. Vrdoljak), K. Martinčević), Horvat

DINAMO JAKOVLJE: D. Grgec, Kukec, Gulić, Jelić, Malić, Kovačićek, Kovačec, Eršek, Gorjan (od 65. M. Grgec), Hanzec (od 46. Hribar), Solenički

Trener: Adam Mijatović

Igrač utakmice: Krunoslav Martinčević (Rakitje)

Druga uzastopna pobjeda igrača Rakitja postignuta je protiv gosta iz Jakovlja. Domaćini su slavili s konačnih 2:0, a vratar Grgec je put svoje mreže išao po jednom u svakom poluvremenu. Prvo je, nakon pola sata igre, za 1:0 pogodio Biškupić, a priču je zaključio Vrdoljak pred sam kraj utakmice.

Vatrogasac (Z) – Bestovje 5:5 (4:1)

Vatromet golova

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Sudac: Lafter (Novo Selo Okićko)

Pomoćnici: Novak (Pušća) i Jurčić (Pribić)

Strijelci: 1:0 Skender(5), 2:0 Marijan Pažin(8), 3:0 Marijan Pažin(18), 4:0 Merkl(28), 4:1 Softić(34), 5:1 Valek(51), 5:2 Šarić(60), 5:3 Bećirović(62), 5:4 Borić(80), 5:5 Borić(88)

VATROGASAC: Muratović, Marko Pažin, Samardžija, Janeš (od 46. Valek), Skender, Šekrst, Žulj, Marijan Pažin (od 65. Rasi), Merkl (od 87. Bura), Katušić

Trener: Branimir Krznarić

BESTOVJE: Rebrović, Makek (od 46. Tomić; od 68. Stojanović), Selimović, Pavlović, Ovčariček, Šarić (od 61. Đukić), Mikek, Lukač, Bećirović, Borić, Softić

Igrač utakmice: Marijan Pažić (Vatrogasac)

Sjajna utakmica u Zdencima. Igrači vodećeg Vatrogasca dva puta su imali gotovo nedostižnu prednost (4:0 u 28. minuti i 5:1 u 55.), ali su se hrabri gosti ipak uspjeli izboriti za bod. Kod domaćina je najviše pokazao Marko Pažin (2 gola), dok su za goste bili ključni golovi Borića u zadnjih 10 minuta.

Nakon 26. kola vodi Vatrogasac (Z) sa 67 bodova, drugi je Dinamo (O) s 58, treća je Bregana sa 48 bodova, Bestovje je šesto sa 42, dok su Rakitje i Novaki na osmom i devetom mjestu s po 36 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 26. kolo

TOP – Zrinski Tehnovent 0:3 (0:1)

Torpedirali tobdžije

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sutkinja: Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Cikojević (Bregana) i Borković (Domagović)

Strijelci: 0:1 Mandir(6), 0:2 Mataušić(65), 0:3 Mujić(81)

TOP: Husak, Lisec (od 79. Maceković), Vranešić, Dodig (od 66. Skukan), Klingor, Vratarić, Krnjić (od 66. Jakopec), Vukas (od 66. G. Meglajec), I. Meglajec, Žlender, Jordan

ZRINSKI TEHNOVENT: Kožarec, Dekalić (od 79. Koletić), Blažević, Ramić, Šicl, Mandir, Mihelčić, Murić (od 86. Bekiri), Mujić, Mataušić, Brdarić

Igrač utakmice: Ivan Kožarec (Zrinski Tehnovent)

Neočekivan poraz pretendenta na naslov od momčadi iz Farkaševca. Gosti su se od samog početka orjentirali na kontre i već u 6. minuti Mandir vara Husaka za 0:1. Bezidejni domaćini nisu pronalazili riješenja za čvrstu gostujuću obranu, a u nastavku igrači Zrinskog još dva puta tresu mrežu domaćina, prvo Mataušić nakon sata vremena igre, a zatim i Mujić upisuje svoje ime u listu strijelaca za konačnih 0:3. Domaćini su se ovim porazom vrlo vjerojatno oprostili od borbe za četvrtu ligu, Savski Marof sada ima 4 boda „fore“.

Klokočevac – Savski Marof 1:4 (0:2)

Nema spasa protiv lidera

Sudac: Kašnar (Paukovec)

Strijelci: 0:1 Mujčin(10), 0:2 Mujčin(13), 0:3 Haramina(55), 1:3 Janjić(68), 1:4 Gondžić(75)

KLOKOČEVAC: Čalić, M. Bošnjak, Dam. Celizić, Dan. Celizić (od 74. Beloša), Janjić, Sokolović, Kušter, Gestić, Salopek, Brajković (od 75. Velić), Ćosić

SAVSKI MAROF: Hunjak, Brkljača (od 78. Ledinščak), Ćorić, Čičko, Šušak, Bjelobradić, Lepesić (od 67. Mejdančić), Đeno, Mujčin (od 84. Vulić), Haramina (od 87. Kuš), Gondžić

Trener: Nenad Postružin

Igrač utakmice: Edin Mujčin (Savski Marof)

Domaćini su bodove spasa tražili protiv vodeće momčadi lige i to nikako nije moglo dobro završiti. Pogotovo kada u toj momčadi igra stari mastor Edin Mujčin koji je praktički sam u prvih 13. minuta riješio pitanje pobjednika. Za goste su još u drugom dijelu precizni bili Haramina i Gondžić, dok je počasni gol za Klokočevac postigao Janjić glavom.

Nakon 26. kola vodi Savski Marof sa 62 boda, drugi je TOP s 58, Zrinski Tehnovent je dvanaesti s 30, dok je Klokočevac na šestnaestom mjestu s 25 bodova.