Pomoćnici: Kašnar (Paukovec) i Borković (Domagović)

Strijelci: 1:0 Beloša(5), 2:0 Janjić(50)

KLOKOČEVAC: Čalić (od 65. Poljak), Petrić (od 65. Ivančić), Dam. Celizić, Sokolović, Janžić, Janjić, Dan. Celizić, Matijaščić (od 88. Kušter), Brajković (od 87. Bošnjak), Beloša

KLAS: Nuić, Kundih, Orešković, Čaganić (od 46. Lulić), Hlevnjak, Čužić, Fistrić, Celčić, Spasenić (od 58. Bedeković), Kazić (od 81. Krizmanić), Šunjić

Trener: Dragan Karanović

Igrač utakmice: Hrvoje Janjić (Klokočevac)

Sjajan start u nastavak prvenstva domaćini imaju u petoj minuti kad Beloša pogađa za 1:0. Do kraja prvog dijela igrači Klokočevca imaju prilike za povećanje vodstva, ali se rezultat ne mijenja sve do 50. minute kad nabacivanje iz kornera najbolje koristi Janjić te mijenja stanje na semaforu na 2:0. Do kraja susreta gosti nisu uspjeli postići ni počasni pogodak tako da momčad Klokočevca slavi četvrtu pobjedu u prvenstvu.

Savski Marof - TOP 0:3 (0:2)

Uvjerljivo i čisto

SAVSKI MAROF – Igralište Savskog Marofa

Sudac: Mihalj (Velika Mlaka)

Pomoćnici: Petrac (Velika Buna) i Rožić (Buševec)

Strijelci: 0:1 Rašić(11), 0:2 Ilikić(40), 0:3 Skukan(90)

SAVSKI MAROF: Muratović, Mejdandžić, Vulić (od 33. Horvatek), Ledinščak (od 67. Brkljača), Pirc, Šoštarić, Lepešić, Katalenić (od 55. Kuš), Muškovac, Debogović, Rendulić

Trener: Dražen Jambrečina

TOP: Husak, Hodak (od 76. Skukan), Vratarić, Vukas, G. Meglaica, Salopek (od 84. Puntarec), Klingor, Ilikić (od 53. I. Maglaica), Žižić (od 65. Biškupić), Rašić (od 60. Jakopec), Jordan

Trener: Darko Bogadi

Igrač utakmice: Ivica Vukas (TOP)

Uvjerljivom igrom i s čistih 3:0 Kerestinčani nastavljaju svoj pohod Jedinstvenom ligom. Ako se još trobodu TOP – a pribroji i poraz jedinog suparnika u borbi za vrh tablice (Jelačić posrnuo 1:2 u Drenju) tada stvari još izgledaju i ljepše. Od 11. minute prednost je na strani gosta, a Ilikić u 40. nakon lijepe akcije pogađa za 0:2. Taj rezultat se održao do zadnje minute kada rezerva Skukan postiže krasan pogodak – s 25 metara u rašlje nemoćnog Muratovića.

Jamnica – Zrinski Tehnovent 2:1 (2:1)

A krenulo je dobro...

PISAROVINA – Igralište Jamnice

Sudac: Bugarinović (Graberje)

Pomoćnici: Marčetić (Zagreb) i Tišljar (Ivanić Grad)

Strijelci: 0:1 Novoselac(4), 1:1 Kelava(31 – 11m), 2:1 Kelava(41 – 11m)

JAMNICA: Josipović, Mihalić, Makarun, M. Patljak, Šimanović (od 88. Britvec), Kvesić, Kelava, Janječić, Mraković, Tuka, I. Petljak (od 90. Krečeli)

Trener: Jasmin Ganić

ZRINSKI TEHNOVENT: Kožarec, M. Jagodić (od 46. D. Jagodić), Novoselec, M. Blažević, Vrančić (od 46. Hainešek), Šicl, Žganjer (od 85. Horvat), Celizić, Draclin (od 63. Oroz), Mataušić, R. Blažević

Igrač utakmice: Ivo Petljak (Jamnica)

Novoselac u četvrtoj minuti koristi zbunjenost domaćina i postiže gol za 0:1. No, igrači i z Pisarovine već do poluvremena okreću rezultatski minus u plus – dva puta je sa bijele točke bio precizan Kelava (u 31. i 41. minuti). U nastavku jedino pravu priliku za remi imao je Mataušić, ali je njegov udarac obranio Josipović.

Nakon šesnaestog kola vodi TOP sa 40 bodova, drugi je Jelačić s 36, šesti je Zrinski Tehnovent s 24, dok je Klokočevac na četrnaestom mjestu sa 16. bodova.

RUKOMET - 1. HKRL, 11. krug Zagreb CO - Rudar 33:30 (14:10) Dugo Selo - Rudar 38:23

Porazi od vodećih

U 11. krugu natjecanja 1. Hrvatske kadetske rukometne lige kadeti Rudara gostovali su kod ekipa Dugog Sela i Zagreb CO, dvije vodeće ekipe na prvenstvenoj ljestvici. U prvoj utakmici protiv ekipe Zagreba CO Rudari su pružili dobru igru i žilav otpor te do kraja utakmice nisu dopustili protivniku da ostvari osjetniju razliku. U drugoj utakmici protiv odlične ekipe Dugog Sela priliku su dobili i igrači s manjom minutažom, što je u konačnici rezultiralo visokim porazom. Pretrpljenim porazima Rudari nisu ugrozili svoj visoki plasman na prvenstvenoj ljestvici, gdje zauzimaju odlično 8. mjesto od 18 ekipa.

Ekipa Rudara nastupila je u sastavu: A. Guliš, A. Petrić, M. Vitko 1, A. Trčak 2, J. Lehpamer 9, E. Fresl 14, M. Vraneković 1, D. Jagodić 13, D Trčak 10, M. Štajnkler 5, B. Lehpamer, F. Petrić, L. Majerić, M. Ašanin.

U 12. krugu natjecanja 1. HKRL, koji je na rasporedu 22. ožujka, ekipa Rudara ugošćuje ekipe Zameta i Vrpolja.

NOGOMET - 3. HNL zapad – 19. kolo Polet - Samobor 1:1 (1:1)

Veldin Karić za bod

BUŠEVEC – SRC Zvrnik

Gledatelja 300

Sudac: Malbašić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Bičanić i Ilčić

Strijelci: 1:0 Mesić(3), 1:1 Karić(45)

POLET: Đurđek, Glutak, Mihalj, Presečki, Sučić (od 86. Stupaić), Berković, Prekratić, Ćopić, Rožić, Mikulin (od 53. Čavar), Mesić

Trener: Stjepan Deverić

SAMOBOR: F. Štefković, Čakanić, Raić, Miljković, Puškarić (od 81. Lisec), Ašanin, Žlender, Krpan (od 68. Novak), Kovačić, Brujić, Karić

Trener: Dražen Ivančević

Igrač utakmice: Veldin Karić (Samobor)

Već u trećoj minuti igrači Poleta dolaze u vodstvo kad Mesić ostaje sam u gostujućem 16 – ercu te mu nije problem plasirati loptu pokraj nemoćnog Štefkovića. Taj rezultat se održao sve do pred kraj prvog dijela kada novo pojačanje Samobora, Veldin Karić s glavom izjednačava stanje na semaforu. U drugom dijelu obostrane prigode za dolazak do punog plijena, ali rezultat ostaje 1:1 s čime gosti mogu biti zadovoljniji.

Nakon devetnaestog kola vodi Lučko sa 43 boda, drugi je Rudeš sa 42, dok je Samobor na sedamnaestom mjestu s 15 bodova.

NOGOMET - 4. HNL središte B – 19. kolo Bistra – Sava 2:1 (1:0)

Zamutili Savu

BISTRA – Igralište Bistre

Sudac: Bizjak

Pomoćnici: Bontempo i Kadečka (svi iz Siska)

Strijelci: 1:0 Poljski(33), 2:0 K. Hanžek(68), 2:1 Sastić(78)

BISTRA: Staniša, Kovačiček, Kranjčić, Škreblin, Jelić, R. Hanžek, Šteko (od 53. Krstanović), K. Hanžek, Poljski (od 90. Škrlin), Mamić (od 75. Kovačec), Mrkonjić

SAVA: Mohler, Drenški, Golemović, Delić, Matošević, Ovčariček, Dodig (od 65. Šoštarić), Rogić, Kočnar, Ročić (od 57. Rasi), Petravić (od 60. Sastić)

Igrač utakmice: Kristijan Hanžek (Bistra)

Igrači Save se iz Bistre vračaju praznih ruku. U svakom poluvremenu Mohler je po jednom morao vaditi loptu iz svoje mreže, a napadači gostujuće momčadi nisu imali svoj dan. Poljski je nakon pola sata susreta doveo Bistru do početne prednosti koju je povećao Hanžek u 68. minuti igre. Utješni gol za Savu je postigao Sastić nakon što je ušao kao zamjena za Petravića.

Nakon devetnaestog kola vodi Mladost (P) sa 46 bodova, druga je Zelina sa 45, dok je Sava na desetom mjestu s 26 bodova.