Pomoćnici: Bratković (oba iz Velike Gorice) i Dolibašić (Novo Čiće)

Strijelci: 1:0 Ilikić(25), 1:1 Fišter(67), 1:2 Radić(85), 2:2 Divjak(90)

TOP: Babić, Maceković, Puntarec (od 90. Popović), Vuka, Brico (od 68. Divjak), Vranešić (od 46. Šimag), Jakopoec, Klingor, Biškupić, Ilikić (od 66. Kalman), Dujmović

RUGVICA: Ivančan, Trubić, Lovrić, Tokić, Šimunec, Ivanković, Điđa, Brtan, Bencek, Radić, Fišter

Trener: Miro Škrlec

Igrač utakmice: Divjak (TOP)

U utakmici punoj preokreta ipak na kraju najrealniji remi. Ilikić pogađa za prednost domaćina u 25. minuti, a Fišter u drugom dijelu vraća stvari na početak, Pet minuta prije kraj susreta gosti dolaze do prilike da uzmu cijeli pljen (gol Radića), ali ipak u posljednim trenucima igre Divjak je precizan za najpoštenijih 2:2.

Klas – Klokočevec 2:1 (2:1)

Nisu se stigli vratiti

MIĆEVEC – Igralište Klasa

Sudac: Koprić (Potočec)

Pomoćnici: Pankretić i Gradinščak (oba iz Vrbovca)

Strijelci: 1:0 Stojić(7), 1:1 Bošnjak(18), 2:1 Šunjić(27)

KLAS: Jančić, Šunjić (od 67. M. Haluga), Janković (od 11. Orešković), Majdak, Hlevnjak, Čaganić, J. Haluga (od 78. Strunjak), Vujinović, Celčić, Stojić, Bedeković (od 67. Lulić)

Trener: Mario Andračić

KLOKOČEVEC: Poljak, Salopek, Sokolović, Celizić, Ramić, Janžić, Janjić, Bošnjak, Kos, Matijaščić, Šeperić

Igrač utakmice: Šunjić (Klas)

U utakmici Klasa i Klokočevca sve je bilo odlučeno u prvih 45 minuta. Domaćini dolaze do prednosti ranim golom Stojića iz 7. minute, ali Bošnjak u 18. poravnava rezultat. Šunjić u 27. ponovno vraća prednost na stranu Klasa i iako je do kraja utakmice ostalo još 60 minuta gosti se više nisu stigli vratiti te sva tri boda ostaju u Mićevcu.

Bregana – BSK 0:4 (0:1)

Oproštaj od Jedinstvene

Gledatelja 30

Sudac: Ptičar (Kloštar)

Pomoćnici: Bugarinović (graberje) i Zelenković (Ivanić Grad)

Strijelci: 0:1 Pezić(10), 0:2 Ambruš(71 – 11m), Janeš(74), 0:4 Regvart(89)

BREGANA: Ražić, Tančak (od 71. Kazimović), Babojelić, A. Andabak, I. Andabak, Ivančić, Otmačić, Dumić, Šaldić, Grdanjski (od 46. Sokolović), Kulašević

Trener: Dražen Vegel

BSK: M. Galić (od 76. H. Galić), Rasi, Ambroš, Pezić, Štoos, Đurinski, Regvart, Tokić, Rautek, Janeš, Morović

Trener: Ivan Gilja

Igrač utakmice: Igor Ambroš (BSK)

Ovim porazom Bregana se i teoretski oprostila od igranja u Jedinstvenog ligi i slijedeće sezone. Gosti su u vodstvo došli u 10. minuti preko Pezića, a zadnjih 20 – tak minuta Rašić je još tri puta kapitulirao, a najljepši potez na utakmici je slobodnjak Janeša koji je neobranjivo završio kod sjecišta stative i prečke.

Zrinski Tehnovent – Zaprešić 10:1 (5:1)

Horvat i Župančić po tri

FARKAŠEVEC – Igralište Široki grm

Gledatelja 20

Sudac: Gvozdanović (Jaska)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Hainešek(1), 2:0 Horvat(5), 3:0 Horvat(10), 4:0 Mataušić(17), 4:1 Kuš(35), 5:1 Horvat(44), 6:1 Župančić(49), 7:1 Krstanović(51), 8:1 Župančić(75), 9:1 Draclin(77), 10:1 Župančić(90)

ZRINSKI TEHNOVENT: Fabijan, Bekiri (od 46. Župančić), Mataušić (od 52. Binički), Murić, Šicl (od 62. Mihalinec), Celizić, Krstanović, Radek (od 52. Šebek), Horvat, Hainešek, Jagodić (od 68. Draclin)

ZAPREŠIĆ: Svalina, Kelemen, Žižić, Percela, Galjanić, Jukić, Gorjan, Karaula, I. Jakin, Kuš, N. Jakin

Trener: Nikola Špoljar

Igrač utakmice: Danijel Horvat (Zrinski Tehnovent)

Domaćini su bili uvjerljivi protiv zadnjeplasiranog Zaprešića koji je popustio već u prvoj minuti (Horvat), a u desetoj je bilo već 3:0, a do kraja je vratar Svalina morao deset puta u mrežu po loptu. Najefikasniji u redovima Zrinskog su bili Horvat i Župančić s po tri pogotka.

Nakon dvadeset i devetog kola vodi Sloga (B) sa 71. bodom, drugi je Dinamo Hidrel s 51., šesti je Zrinski Tehnovent sa 48 bodova, osmi je TOP sa 46, deseti je Klokočevac sa 43, dok je Bregana na sedamnaestom mjestu s 19 bodova.

NOGOMET - 2. županijska liga zapad – 18. kolo

Sveta Jana – Sloga Orešje 2:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Trumbetić(22), 1:1 Feljan(34), 2:1 Jagunić(60 – 11m)

Mladost (KS) – Sloga Brezje 0:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 Karabelj(10), 0:2 Jurić(46), 0:3 Mlinar(82), 0:4 Kunštović(89)

Bestovje – Kupinec 8:1 (3:0)

Strijelci: 1:0 Tenšek(18), 2:0 Lukač(31), 3:0 Tenšek(44), 4:0 Đukić(65), 5:0 Stojanović(67), 6:0 Mesec(80 – 11m), 7:0 Tenšek(82), 8:0 Stojanović(85), 8:1 Maretić(90)

Rakov Potok – Galgovo 1:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Ig. Razum(63), 0:2 Sirovica(75), 1:2 D. Ladović(77)

Nakon osamnaestoga kola vodi Sloga Brezje s 46 bodova, drugo je Bestovje s 39, Rakov Potok je treći s 35, Sloga Orešje je šesta s 24, dok je Galgovo na desetom mjestu s 18 bodova.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 26. kolo (zaostala utakmica) Klokočevac – Bregana 0:1 (0:1)

Pogostili susjede

Pomoćnici: Bilić (oba iz Velike Gorice) i Kos (Mracin)

Strijelci: 0:1 Šaldić(10)

KLOKOČEVAC: Poljak, Salopek, Petrić (od 76. Šeperić), Sokolović, Janžić, Janjić, Da. Celizić, Kos, Matijaščić, Bošnjak (od 46. Gestić), Kopitović

BREGANA: J. Otmačić, Tančak (od 86. Horvatić), Nider (od 76. Brković), A. Andabak, Babojelić (od 46. I. Andabak), Dumić, Ivančić, Sokolović, Komerički, Kulašević (od 46. M. Otmačić), Šaldić

Igrač utakmice: Ivan Tančak

Igrači Bregane su do pobjede ponajprije došli većim zalaganjem od igrača Klokočevca koji su na sredini tablice i ne mogu ni gore ni dolje. Trenutak odluke dogodio se u 10. minuti kada je Šaldić najspretniji te posprema loptu iza nemoćnog Poljaka. Do kraja utakmice gosti su izdržali sve napade domaćina i ostvaruju minimalnu pobjedu.

NOGOMET - 1. županijska liga zapad – 22. kolo

Vrh - Novaki 4:0 (1:0)

Opali z vrha

KRALJEV VRH – Igralište Šumice

Sudac: Jurinčić (Lug)

Pomoćnici: Gregorić (Desinec) i Ivančić (Jaska)

Strijelci: 1:0 Ječmenjak(30), 2:0 Curman(66), 3:0 Ječmenjak(78), 4:0 Ječmenjak(85)

VRH: Cingulin, Curman, Kovačević (od 85. Knjaz), Filipović, T. Šimunić, Strugar (od 83. Fijačko), Šturlan, Franjo, D. Šimunić, Jedvaj (od 85. Brglez), Ječmenjak

Trener: Pero Iskrić

NOVAKI: Jelić, Marković (od 52. Kriste), Genus, Podnar, Čuljak, Batarilo – Čerdić, Gašpert, Nemet, Vrkić, Pokrajčić, Đumlija

Trener: Ivica Kuzmić

Igrač utakmice: Matija Ječmenjak (Vrh)

Uvjerljiva pobjeda Vrha ostarena je s visokih 4:0 u čemu je svoj udio imao najviše nezaustavljivi Ječmenjak sa svojim hat – trickom. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio podnošljivih 1:0, dok se u drugom dijelu igra gostiju raspala te Ječmenjak s dva i Curman jednim golom potvrđuju trobod momčadi iz Kraljevog Vrha.

Rakitje - Krašić 0:0

Fulali sve

Sudac: Tirić (Bista)

Pomoćnici: Bionda i Horvatić (oba iz Zaprešića)

RAKITJE: Duvnjak, Nujić, G. Horvat, Hlevnjak, Vrčković, Avg. Martinović, K. Martinčević (od 72. Čakanić), Baksa, Jozić, D. Martinčević (od 43. Brekalo), Brujić

Trener: Zvonko Rudelić

KRAŠIĆ: Šimatić, K. Penić, Ferenčić, Rajković (od 68. Vrbetić), Tuček, I. Penić, Petković, Golub, J. Penić (od 83. M. Penić), Novosel, Pužin

Trener: Tibor Kuzman

Igrač utakmice: Duvnjak (Rakitje)

Utakmica u kojoj napadači nisu imali dobro naciljane nišanske sprave. Obje momčadi su imale po nekoliko izglednih prilika, ali su oba vratara bila u formi (domaći Duvnjak je bio igrač utakmice) te je rezultat ostao onaj s početka, 0:0.

Nakon dvadeset i drugog kola vodi Sava (D) s 53 boda, drugi je Dinamo (J) s 46, Novaki su na četvrtom mjestu s 37, dok je Rakitje na devetom s 27 bodova.

NOGOMET - Polufinale Kupa NS Samobor Sava Strmec – Samobor 3:1

Sava odnjela pomlađene Samoborce

STRMEC – Igralište Lazina. Gledatelja 200. Sudac: Munić (Bregana) 7. Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Ratešić (Hrastina).

STRIJELCI: 1:0 – Bajan ( 65 – 11m), 2:0 - Franjković (67), 3:0 – Golemović (72), 3:1 – Tolić (90).

SAVA STRMEC: Pintar 7, Gavran 6, Kočnar 6.5 (od 69. Milečki 6.5), Dodig 6.5, Dujmović 7.5, Čakanić 6.5 (od 75. Kukolja -), Franjković 7.5 (od 84. Beloša -), Bajan 7, Golemović 7, Drenški 7, Petravić 6 (od 56. Karamarko 6). TRENER:-.

SAMOBOR: Duspara 7 (od 46. Obradović 6), Makarun 6.5, Oroz 6.5 (od 46. Prelec -), Zemen 6 (od 70. Čaluk -), Hržić 6.5, Kovačević 6, Novak 6 (od 46. Čosić 6), Horvat 6.5 (od 46. Belak 6), Tolić 6.5, Sopić 6, Bešlić 6.5. TRENER: Albert Pobor 6.

IGRAČ UTAKMICE: Marko Franjković

Gosti koji su se očito u potpunosti posvetili pokušaju osvajanja prvog mjesta u prvenstvu 4. HNL – središte B, u Strmec su došli sa dosta pomlađenom ekipom. Igrači Save više su htjeli pobjedu, pa im se ulazak u finale Kupa NSS i ostvario.

U prvome poluvremenu prilike za Savu promašuju Bajan i Čakanić. U drugome poluvremenu na scenu stupa raspoloženi Franjković. Najprije je u 65. minuti srušen u šesnaestercu, a iz opravdano dosuđenog jedanaesterca Bajan dovodi domaćina u vodstvo. Dvije minute kasnije Franjković bježi obrani Samobora i zabija za 2:0. U 73. minuti Golemović glavom povisuje na 3:0. U posljednjoj minuti utakmice mladi Tolić smanjuje na 3:1.

Ivan Vlašić

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga – 28. kolo

Sloga (B) – Zrinski Tehnovent 5:1 (2:1)

Pet teških komada

SVETI IVAN ZELINA – Igralište Zeline

Sudac: Bugarinović

Pomoćnici: Ptičar i Zelenković (svi iz Križa)

Strijelci: 0:1 Radovanović(10), 1:1 Ivanković(35), 2:1 Kereković(45), 3:1 Kulašević(54 – 11m), 4:1 Ivanković(80), 5:1 Ačkar(85)

SLOGA: Nikšić, Kereković, Hunjak (od 18. Mihoci), T. Stuhak, D. Stuhak, Petričević (od 77. Benko), Hujdur, Ivanković, Kulašević, Ačkar, Serdar (od 60. Jurakić)

Trener: Zlatko Fluka

ZRINSKI TEHNOVENT: Kožarec, Bekiri, Novoselec, Murić, Šicl, Celizić, Radovanović (od 60. Binički), Mataušić (od 66. Šebek), Draclin (od 77. Vlahović), Horvat, Jagodić

Igrač utakmice: Željko Ačkar (Sloga)

U samom otvaranju utakmice Horvat bježi domaćoj obrani i upošljava samog Radovanovića koji je precizan za 0:1. Nakon rezultatskog minusa vodeća momčad lige preuzima sve konce igre u ruke te do kraja poluvremena dolazi u prednost od 2:1, a nakon odigranih 90 minuta na semaforu je svijetlilo uvjerljivih 5:1.

Jelačić - Bregana 4:1 (2:0)

Ban ustao četiri puta

VUKOVINA – Igralište Jelačića

Sudac: Marić (Vrbovec)

Pomoćnici: Kašnar (Paukovec) i Malkoč (Lukavec)

Strijelci: 1:0 Kralj(15), 2:0 Paviša(37), 3:0 Paviša(48), 3:1 Ivančić(69), 4:1 Paviša(85)

JELAČIĆ: Grahovac, Čopić (od 57. Burić), Barbarić, Matejčić (od 79. Miranić), Matković, Stipaničev, Kralj (od 63. Horvat), Maksimović (od 57. Jurčić), Rožić, Mikulinec (od 71. Šipić), Paviša

Trener: Vlado Horvat

BREGANA: J. Otmačić, Tančak, Komerički, Andabak, Ivančić, Dumić, Grubač, M. Otmačić, Brcović, Grdanjski, Horvatić

Igrač utakmice: Miro Paviša (Jelačić)

Gosti koji su na ovu utakmicu doputovali sa samo 12 igrača nisu imali šanse za bodove kraj raspoloženog Mire Paviše koji je praktički sam s tri gola pokopao sve nade Bregane u dobar rezultat. Jedini pogodak za predposljednju momčad lige postigao je Ivančić i to kod rezultata 3:0, tj. kad je već pobjednik bio odlučen.

TOP – Klas 4:0 (1:0)

Gosti bez šanse

Strijelci: 1:0 Puntarec(28), 2:0 Biškupić(49), 3:0 Kalman(72), 4:0 Stunja(85)

TOP: Batić, Maceković, Puntarec (od 80. Vrdoljak), Vukas (od 61. Stunja), Brico (od 80. Popović), Vranešić, Ilikić (od 70. Kalman), Klingo, Biškupić, Jakopec, Kasalo (od 61. Divjak)

KLAS:Janžić, Haluga, Vedolić, Hlevnjak, Majdak, Janković (od 60. Šunjić), Strunjak (od 46. Celčić), Caganić, Lulić, Bedeković, Vujinović

Trener: Josip Rulek

Igrač utakmice: Ivica Biškupić (TOP)

Uvjerljivo su se Kerestinčani obračunali s gostima iz Mičevca. U 28. minuti Puntarec je euro – golom doveo TOP u vodstvo, a povratnik nakon odslužene kazne Biškupić u 49. povećao prednost na dva gola, a pobjedu su pred kraj utakmice uvjerljivom učinili Kalman i Stunja.

Klokočevac – Sloga (K) 4:1 (2:0)

Kopitović udario tri puta

Sudac: Pankretić (Lovanička Velika)

Pomoćnici: Koprić (Potočec) i Gradinščak (Vrbovec)

Strijelci: 1:0 Kos(15), 2:0 Kopitović(30), 3:0 Kopitović(52), 3:1 Crnogaj(72), 4:1 Kopitović(82)

KLOKOČEVAC: Poljak, Petrić (od 73. Remus), Celizić, Sokolović, Janžić, Janjić, Bošnjak (od 83. Delivuk), Kos, Kopitović (od 82. Runac), Šeperić (od 78. Bencalić), Salopek

SLOGA: Mandić, Podgorski, Vorel, Malekinušić (od 67. Kucelj), Korman, Krajnović (od 65. Novak), Bosankić, Karašić (od 62. Crnogaj), Bradić, Pleteš, Marjanić

Trener: Krešimir Rede

Igrač utakmice: Slaven Kopitović (Klokočevac)

Kos u 15. minuti na dodavanje Šeperića gura domaćine u vodstvo, a ostatak utakmice je bio obilježen izvrsnom predstavom Kopitovića koji je sa svoja tri gola odveo utakmicu u sigurne vode (za domaćine), a gosti su se morali zadovoljiti utješnim golom Crnogaja.

Nakon dvadeset i osmog kola vodi Sloga (B) sa 68 bodova, drugi je Dinamo Hidrel s 51., šesti je TOP sa 45 bodova, koliko ima i sedmi Zrinski Tehnovent. Klokočevac je na desetom mjestu sa 43 boda, dok je Bregana na sedamnaestom mjestu s 19 bodova.