Sudac: Vuglec (Brdovec); Pomoćnici: Ešerović (Šenkovec) i Šimunić (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Bećirović (10), 0:2 Bećirović (30), 0:3 Repinec (64)

SAMOBORSKI OTOK: Herger, D. Gorišek (od 46. Horvat), Gestić, M. Noršić (od 46. Runats), Beljak, Vitko, G. Gorišek (od 46. A. Noršić), Babojelić (od 78. Husta), Bošnjak, Jantolić, Gluščić (od 78. Grdović); Trener: Jurica Stanec

BESTOVJE: Peršić, Sastić, Turčinović (od 70. Šarić), Škrinjarić (od 88. Vuković), Šantalab, Milković, Kurtušić, Repinec (od 85. Kranjčec), Tenšek (od 80. Kovačko), Jedvaj, Bećirović (od 61. Jager); Trener: Božidar Domitrović

Crveni karton: Sastić (60)

Igrač utakmice: Enis Bećirović (Bestovje)

Zahvaljujući dvostrukom strijelcu Bećiroviću, Bestovje je došlo do dva pogotka prednosti. Domaćin je bio ravnopravniji nego što govori rezultat, čak su početkom nastavka promašili i kazneni udarac, a gosti su, iako s igračem manje, te propuste kaznili i došli do trećeg zgoditka.

M.S.

Rakitje – Croatia 3:1 (1:1)

Do pobjede u nastavku

RAKITJE – Igralište Rakitja

Sudac: Dubić (Samobor); Pomoćnici: Kožarec (Domaslovec) i Božić (Samobor)

Delegat: Habljak (Bestovje)

Strijelci: 0:1 Barišić (1), 1:1 Novačić (41 – 11m), 2:1 Hajdinjak (57), 3:1 Balaško (70)

RAKITJE: Mihina (od 85. D. Barun), Hajdinjak (od 76. Hlevnjak), M. Barun (od 67. Balaško), Prigorec, Novačić, Brnić, K. Barun, Vrčković (od 61. Dorotić), Kramarić, Martinčević (od 82. Pšeničnjak), Jozić; Trener: Dragutin Stojanović

CROATIA: Reberski, Krivačić, Rajčić, Pokupec (od 50. Pertović, od 75. Radić), Barbić, Matijević, Gligorić (od 69. Jambrešić), Barišić, Capek, Mihalić, Hribar; Trener: Stjepan Ostreš

Igrač utakmice: Krešimir Barun (Rakitje)

Gosti dolaze do vodstva već u 1. minuti, a u 25. minuti propuštaju doći do izraženije prednosti nakon što nisu iskoristili udarac s 11 metara. Domaći krajem prvog dijela dolaze do izjednačenja, a u drugom dijelu dominiraju i postižu još dva pogotka.

M.S.

Na tablici vodi Mladost sa 7 bodova, slijedi Rakitje sa 6 bodova, Bestovje je treće sa 4 boda, dok je Samoborski Otok na petom mjestu sa 3 boda.

NOGOMET - 3. HNL središte - 3. kolo Trnje – Samobor 0:0

Vrijedan bod iz Trnja

ZAGREB – Igralište Trnja

Gledatelja 150

Sudac: Siladi (Zabok); Pomoćnici: Crnković (Zabok) i Postružin (Gornja Stubica)

TRNJE: Đurđek, Jakić, Ljubić (od 49. Partlić), Marković, Skender, Krizmanić (od 39. Krpan), Haramina, Penzer, Kovačević, Raić (od 67. Jeleć), Relota; Trener: Zoran Vukelić

SAMOBOR: Radoš, Anušić (od 82. D. Horvat), Kitanović, Drenški, Jozinović, Šarić, Marijan (od 65. I. Horvat), Hodalj, Deak, Brujić, Štefković (od 46. Pek); Trener: Stjepan Bašić

Igrač utakmice: Kovačević (Trnje)

Loša utakmica u kojoj će rezultat više zadovoljiti Samoborce, jer nose bod s gostovanja. Igra prilično izjednačena, a najbolje prilike za Samobor imali su Brujić u prvom i Deak u drugom dijelu.

M.S.

Na tablici vode Moslavina i Lučko sa po 9 bodova, dok je Samobor na devetom mjestu sa 4 boda.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 4. kolo

Klokočevac – Bistra 2:2 (0:1)

Domaćin zadovoljniji

KLOKOČEVAC – Igralište Stjepan Celizić Bajdo

Sudac: Kos (Mraclin); Pomoćnici: Njegovec i Gradinščak (oba iz Vrbovca)

Delegat: Adamić (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Milivojević (4), 1:1 Rako (47), 1:2 Jelić (57), 2:2 Tesla (66)

KLOKOČEVAC: Drvenkar, Bekiri, Celizić, Rako, Antunović, Kos, Janžić, Vitko, Stambolija (od 46. Tesla), Šeperić (od 55. Šarić), Nikl; Trener: Ferdo Kamenčić

BISTRA: Boranić, Babić, Drviš (od 83. Drenski), Katić, Šenjug, Vučetić, Đanko, Jelić, Mamić (od 80. Eršek), Škreblin, Milivojević; Trener: Goran Kušec

Crveni karton: Đanko (77)

Igrač utakmice: Vedran Rako (Klokočevac)

Domaći Klokočevac može s bodom biti zadovoljniji, s obzirom da su dva puta stizali rezultatski minus. Treba pohvaliti domaće igrače koji su se fanatično borili, a u posljednjih 13 minuta mogli su i do pobjede, jer su imali igrača više.

M.S.

Sava Strmec – Zrinski Tehnovent 7:1 (5:0)

Zrinski deklasiran

STRMEC – SC Lazina

Gledatelja 200

Sudac: Rončević (Zaprešić); Pomoćnici: Merkaš (Bukevje) i Bencetić (Zdenčina)

Delegat: Žilec (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Jordan (11), 2:0 Raić (18), 3:0 Biškupić (21), 4:0 Đurđević (29), 5:0 Biškupić (33), 6:0 Karamarko (53), 6:1 Šicl (58), 7:1 Šurbek (88)

SAVA: Pintar, Katušić (od 59. Vlašić), Skenderović, Husta, T. Čakanić, V. Čakanić (od 54. Stepinac), Raić (od 54. Mamić), Jordan (od 75. Petrović), Biškupić (od 68. Šurbek), Đurđević, Karamarko; Trener: Miroslav Orsag

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Radek, Beloša (od 46. Markić), Murić, Dolić (od 46. Mužević), Beljak (od 65. Razum), Šicl, Jurinec, Jagodić, Hainešek (od 69. Potarić), Župančić (od 46. Husta); Trener: Mladen Vlahović

Igrač utakmice: Marijan Jordan (Sava)

Sava je sjajno krenula u susret i već u 33. minuti vodila s uvjerljivih 5:0. Gosti iz Farkaševca potpuno nemoćni, zahvljujući brojnim izmjenama u nastavku izbjegli su teži poraz.

M.S.

Na tablici vode Radnik, Mraclin, Polet i Iskra Zelina sa po 9 bodova, Sava Strmec je peta sa 7 bodova, Klokočevac je osmi sa 5 bodova, dok je Zrinski Tehnovent posljednji s 1 bodom.

NOGOMET - 1. Županijska liga zapad - 3. kolo

Sloga Brezje – TOP 1:0 (0:0)

Do pobjede u 90. minuti

BREZJE – Igralište SC Brezje

Sudac: Matoc (Zaprešić); Pomoćnici: Radišić (Zaprešić) i Gregurin (Brdovec)

Delegat: Boranić (Kraj Donji)

Strijelac: 1:0 Čuljak (90 – 11m)

SLOGA: Prahin, Jokić, Podnar, Maršanić, M. Leopold, Dejanović, Pavec (od 73. Dragišić), Borak, Petrović (od 64. Belić), Mikec (od 57. K. Leopold), Čuljak; Trener: Jasmin Ganić

TOP: Babić, Maceković, Zlački (od 63. Žlender), Olujić, Hršak, Petrić, Klemenčić, I. Čamić (od 59. Gašpert), Vršek (od 84. Puntarec), M. Čamić, Panić; Trener: Zlatko Horjan

Igrač utakmice: Robert Maršanić (Sloga)

Domaćin je imao terensku inicijativu, ali je do pobjede došao tek u posljednjoj minuti kada je Čuljak realizirao najstrožu kaznu.

M.S.

Laduč – Novaki 1:0 (1:0)

Nesretan poraz

LADUČ – Igralište Laduča

Sudac: Batušić (Cvetković); Pomoćnici: Kelečić (Repišće) i Solenički (Jastrebarsko)

Delegat: Pintarić (Ivanec)

Strijelac: 1:0 Hrenović (28)

LADUČ: Hanzir, Šintić (od 46. Martin), Margetić, Čičko (od 23. Marković), Jakovina, Vajdoher, Leskovar, Rakeli, Karamatić (od 58. Ledinščak), Hrenović, Guštin; Trener: Zvonko Rudelić

NOVAKI: Husak, Genus (od 46. Marković), Čović (od 87. P. Bungić), H. Struhak, Đumlija (od 30. Bukvić), Vrkić, D. Bungić, D. Struhak, Mlinar, M. Bungić, Softić; Trener: Kristijan Cesarec

Crveni karton: Leskovar (37)

Igrač utakmice: Silvio Hrenović (Laduč)

Domaćin je bolje krenuo u utakmicu, postigao gol, ali je i ostao s igračem manje u završnici prvog poluvremena. To su Novaki trebali u nastavku bolje iskoristiti, iako treba priznati da nisu imali sreće što pokazuje i podatak da su dva pota pogodili gredu.

M.S.

Vatrogasac – Bregana 3:2 (2:0)

Prokockali remi u završnici

ZDENCI – Igralište Vatrogasca

Sudac: Boban (Velika Gorica); Pomoćnici: Rožić (Buševec) i Malkoč (Lukavec)

Delegat: Grdaković (Donja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Andročec (1), 2:0 Andročec (3), 2:1 Celizić (60 – 11m), 2:2 Vlašić (67), 3:2 Nerat (90)

VATROGASAC: Čović, Stiperski, Prskalo, Horvatić (od 68. Nerat), Bura, Pranjić, Andročec (od 36. Lepesić), Žulj, Asentić, Tucman, Matić; Trener: Marijan Senčar

BREGANA: Erceg, Andabak (od 46. Sokolović), Celizić, Fauković (od 46. Grdanjski), Letina, Nider (od 61. B. Matijaščić), Kasalo, Barbić, Vlašić, Dekalić, M. Matijaščić; Trener: Ivan Barbić

Crveni karton: M. Matijaščić (70)

Igrač utakmice: Robert Andročec (Vatrogasac)

Utakmica puna preokreta započela je katastrofalno za Breganu, Naime, već u 3. minuti domaći vode 2:0. Ipak, u nastavku Bregana pokazuje karakter i dolazi do izjednačenja. Kada se već činilo da će Bregana osvojiti bod, domaćin u sudačkoj nadoknadi dolazi do pobjede.