15.01.2004.

Karate - NEDELIŠĆE OPEN 2004.

Naviknuti na uspjehe

Nakon kraće stanke za božićne i novogodišnje blagdane, mladi članovi KK Samobor Anindol započeli su novu natjecateljsku sezonu na turniru NEDELIŠĆE OPEN 2004., održanom 18. siječnja ove godine u sportskoj dvorani u Nedelišću.

Na turniru je nastupilo 430 natjecatelja iz 74 kluba Hrvatske i Slovenije.

Obzirom da je u samoborski klub pristiglo 10 osvojenih odličja, 2004. godina je započela za samoborske karataše uspješno i obećavajuće.

Od rezultata valja izdvojiti prva mjesta Monike Smolčić (kate - cicibanke), Harisa Kovačevića (kate - mlađi učenici i učenice), 2. mjesta Zrinke Pezer (kate - cicibanke) i Magdalene Kralj (kate - mlađe učenice), te 3. mjesta Ive Pavičić (kate - cicibanke), Tomislave Celizić (kate - mlađe učenice), Ivane Karamatić (kate - mlađe učenice), Križan Pezera (kate - mlađi učenici) i Harisa Kovačevića (borbe - mlađi učenici).

15.01.2004.

Karate - OPEN MILANO

Mrzak izvrstan, Svetić neuspješan

Na ovogodišnjem MILAN OPEN-u, tradicionalnom karate turniru koji se svake godine održava u Milanu, član KK Samobor Anindol Davor Mrzak osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 75 kg. Davor je do finala pobijedio u tri borbe (u 1.kolu bio je slobodan), a u finalnom meču izgubio od domaćeg natjecatelja Corrada.

Na žalost, Dario Svetić nije imao uspješan dan, te je izgubio već u 1.kolu.