3. HNL središte - 9. kolo - Samobor - Dugo Selo 2:1

Više sretno nego spretno

Još gledatelji pravo nisu ni sjeli na svoja mjesta, a gosti iz Dugog Sela već su vodili 1:0. Benković je prvi napad pretvorio u pogodak i Dugoselčani su vodili sve do 50. minute, kad je Kovačić, iz jedanaesterca koji je napravljen na njemu, postigao izjednačujući gol. No, sve do 68. minute, kad je gostujuća obrana grubo pogriješila i Merkl poslao loptu u mrežu, gosti su bili bolji i opasno prijetili golu Samoboraca.

No, ovaj je put sreća bila na strani lošije momčadi i tri vrijedna boda ostaju u Samoboru.

I.T.

OSTALI REZULTATI 9. kola:

Segesta - Karlovac 4:1, ZET - Vrbovec 1:3, Lučko - D. Hrašće 2:0, Zagorec - Vrapče 1:2, Trnje - Lokomotiva 1:0, Ilovac - Velika Mlaka 2:1 i Graničar Gradip - Mladost Regeneracija 3:2.

Jedinstvena županijska liga - 11. kolo

Rezultati:

Mladost (O) - Stupnik 3:0, Jelačić - Radnik 1:2, Zrinski Tehnovent - Lukavec 4:1, Zaprešić - Vinogradar 0:0, Rugvica - Udarnik 2:3, Lonja (L) - Strmec 0:2, Klokočevac - Sava (S) 1:2 i Jaska Iskra Zelina 0:0.

Na tablici vodi Udarnik s 30 bodova.

Sava je na 5. mjestu sa 19 bodova, Zrinski Tehnovent je 9. s 16 bodova, Stupnik je na 11 mjestu sa 13 bodova, a Klokočevac je na 14. mjestu s 10 bodova.