Rukomet: II. HRL - 12 kolo

Rost šport - Rudar 24:24

U utakmici u kojoj pobjeda bilo koje od momčadi ne bi bila iznenađenje, neriješeni je ishod ipak zadovoljio obje strane. Iako su gosti iz Ruda na samom početku poveli s tri zgoditka razlike, domaćini su pomalo stizali, da bi pred kraj oni poveli s istom razlikom. Zbog toga i obostrano zadovoljstvo krajnjim rezultatom.

JŽL: Jelačić - Zrinski Tehnovent 3:1

Gosti ipak nadigrani

U vrlo dobroj nogometnoj predstavi nogometaši Zrinskog nisu uspjeli sačuvati prednost koju su imali do polovice prvog poluvremena. Osim dobrog početka, gosti su u ostalom tijeku utakmice bili nadigrani, pa je rezultat u korist domaćina mogao biti i veći.

STRIJELCI: 0:1 Župančić - (14), 1:1 Karapandžić (28), 2:1 - Karapandžić (52), 3:1 Vrbetić (90).

CRVENI KARTON: Pedišić (78).

JŽL: Klokočevac - Stupnik 2:1

Zaslužena pobjeda domaćina

Igrači iz Stupnika imali su kontrolu nad igrom cijelo prvo poluvrijeme, kad su i postigli vodeći pogodak. Međutim, u drugom je dijelu domaćin zaigrao agresivnije i agilnije, što je rezultiralo i zasluženom pobjedom.

STRIJELCI: 0:1 I. Meglajec - (35), 1:1 Sabolek (63), 2:1 - Sabolek (63).