3. NL Centar - 31. kolo Mladost (P) – Samobor 1:4 (0:1)

Mladost (P) – Samobor 1:4 (0:1)

PETRINJA – Stadion Mladosti uz Petrinjčicu

Sudac: Jerbić (Velika Gorica)

Pomoćnici: Sumpor (Gornja Stubica) i Bedeniković (Zabok)

Strijelci: 0:1 Kulenović(12), 1:1 Alapić(53), 1:2 Kulenović(72), 1:3 Kulenović(74), 1:4 Balen(81)

MLADOST PETRINJA: Gugec, Dolovčak, Šipuš, Horvatin (od 46. Sekulić), Miočinović, Alapić, Vranić, Vlajsović, Marović, Perić (od 46. Baniček), Roksa (od 46. Pejaković)

Trener: Milan Matanović

SAMOBOR: Klemenčić, Razum (od 80. Severec), Čerkez, K. Regović (od 32. Matas), Bradrić, Kopić (Od 60. Balen), Pezo, Novak – Stanko, Hasan, A. Regović, Kulenović (od 80. Rujnić)

Trener: Marko Pancirov

Igrač utakmice: Vanja Kulenović (Samobor)

S ponovno dobro odigranih drugih 45 minuta Samoborci se iz Petrinje vraćaju s 3 nova boda u džepu. Nakon izjednačenih uvodnih 45 minuta, u nastavku dvoboja 31. kola gosti su na krilima najboljeg igrača u proljetnom dijelu prvenstva Vanje Kulenovića stigli do uvjerljive pobjede. Samoborska „devetka“ do 74. minute upisala je hat – trick, a onda u 80. zasluženo otišla na predah. Posljednju loptu put domaće mreže sproveo je Balen desetak minuta prije kraja susreta. S ovakvim izdanjima, bez obzira na samo dva kola do kraja prvenstva, Samoborci mogu uhvatiti i zlatnu sredinu tablice što je obzirom na većinu sezone gdje je samo dno tablice bilo vrlo blizu i više nego solidan rezultat.

Nakon trideset i prvog kola vodi Segesta sa 70 bodova, drugo je Gaj Mače s 57, Samobor je 13. s 40, dok je Sava Strmec na 18. mjestu s 22 boda.

3. NL Centar - 31. kolo Tondach - Sava Strmec 0:0

U derbiju začelja svakome po bod

Tondach - Sava Strmec 0:0

BEDEKOVČINA – Stadion Tondacha

Sudac: Dragašević

Pomoćnici: Krmar i Lovrić (svi iz Zagreba)

TONDACH: Martinec, Vidak (od 79. Cvilko), Kralj, Hendija, L. Jurina, D. Bosec, Usmiani, Mlinarić (Od 62. I. Bosec), Boronjek (od 79. R. Jurina), Frtalj, Frančina

Trener: Mario Čehulić

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Krišto, Piščak, Sečenj (od 85. Bakula), Karamatić, Daggash, Nakić (Od 46. Horvatinec), Jurić (od 80. Žitković), Vidović, Plojović – Beriša (od 69. Mamić)

Trener: Ivan Piplica

Igrač utakmice: Nikola Đurđek (Sava Strmec)

U derbiju začelja svakoj je momčadi pripao po bod pri čemu su najviše profitirali izravni konkurentni u borbi za ostanak ligi jer osvojeni bod ni Tondachu, a ni Savi u ovom trenutku ne znači previše. U dvoboju s bez previše prilika vratari nisu imali previše posla je je i nakon 90 odigranih minuta na semaforu ostalo svijetliti početnih 0:0